Warszawa - zaginęła 25-letnia Aleksandra Bokus. Policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniach

Warszawscy policjanci poszukują 25-letniej Aleksandry Bokus, która od kilku dni nie nawiązuje kontaktu z bliskimi. Funkcjonariusze udostępnili zdjęcia oraz rysopis zaginionej kobiety.
Zobacz wideo

Policjanci z Komendy Rejonowej Policji IV dla Bemowa i Woli poszukują Aleksandry Bokus, która w środę 15 stycznia wyszła z domu w Warszawie i do chwili obecnej nie wróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkich, którzy mogą mieć informacje na temat 25-latki.

Warszawscy policjanci poszukują 25-letniej Aleksandry Bokus

Kobieta ma około 170 cm wzrostu i jest szczupłej budowy ciała. Ma pofarbowane na blond proste włosy z grzywką noszoną na prosto lub na bok. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną pikowaną kurtkę, zielone sportowe buty i szarą sukienkę do kolan.

Zaginęła 25-letnia Aleksandra BokusZaginęła 25-letnia Aleksandra Bokus fot. KRP IV - Bemowo, Wola

Zaniepokojona rodzina oraz policjanci proszą o pomoc wszystkich, którzy mogą mieć informacje na temat aktualnego miejsca pobytu kobiety. Poszukiwania prowadzą śledczy z Bemowa i Woli. Informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej można przekazywać telefonicznie na numery (22) 603 25 80 lub (22) 603 94 50, zgłaszając się do najbliższej jednostki policji lub dzwoniąc pod bezpłatny numer 112. Informacje wysyłać można także drogą elektroniczną na adres e-mail: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja.gov.pl.

Więcej o: