W rzece Krzna znaleziono ciało. Wszystko wskazuje na to, że to zaginiony radny Tomasz Sylwesiuk

W rzece Krzna na wschodzie Polski znaleziono ciało mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że to zaginiony przed kilkoma dniami radny gminy Terespol Tomasz Sylwesiuk. W sobotę, również w rzece, został znaleziony jego samochód.

Ciało mężczyzny wyłowiono z rzeki Krzna w czwartek przed godziną 13. Najprawdopodobniej jest to radny gminy Terespol Tomasz Sylwesiuk, który zginął 10 stycznia.

-  Z okoliczności wynika, że jest to poszukiwany przez nas 45-latek. W stu procentach potwierdzą to jednak badania - mówi portalowi Gazeta.pl podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

Jak dodaje, na ciele mężczyzny funkcjonariusze nie zauważyli żadnych obrażeń, które mogłyby wskazywać np. na to, że przed śmiercią został zaatakowany. W najbliższych dniach zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która precyzyjnie ustali przyczynę zgonu.

>>> Alaska. Zaginiony od kilku tygodni mężczyzna został odnaleziony w lesie. Wydeptał "SOS" w śniegu

Tomasz Sylwesiuk. Radny gminy Terespol

45-letni Tomasz Sylwesiuk ostatni raz był widziany w piątek 10 stycznia po południu. Dzień później samochód mężczyzny został znaleziony w rzece Krzna w miejscowości Starzynka w województwie lubelskim. Wewnątrz auta nikogo jednak nie było.

Tego samego dnia rozpoczęły się intensywne poszukiwania zaginionego. W akcję zaangażowani byli nie tylko funkcjonariusze policji, ale również strażacy, strażnicy graniczni i pracownicy nadleśnictwa. Wykorzystywano specjalistyczny sprzęt, jak m.in. drony czy kamerę termowizyjną.

"W działania aktywnie włączyli się również mieszkańcy okolicznych miejscowości oraz rodzina i znajomi zaginionego. Przeszukany został rozległy teren przyległy do miejsca zdarzenia, jak też okoliczne miejscowości" - tak akcję poszukiwawczą opisywała policja.

Więcej o:
Komentarze (12)
W rzece Krzna znaleziono ciało. Wszystko wskazuje na to, że to zaginiony radny Tomasz Sylwesiuk
Zaloguj się
 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 19 razy 7

  Myślałem, ze to senator Kogut NIECHCĄCY sam się utopił po zatrzymaniu przez CBA.

 • jackanapes

  Oceniono 8 razy 4

  Tuż po wybraniu opcji „najkrótsza droga” w nawigacji porzuć auto i udaj się najbliższym widocznym traktem w kierunku celu podróży.
  Szkoda faceta.

 • batman43

  Oceniono 5 razy 3

  Może zwyczajnie zasłabł. Nie dorabiajcie spiskowych teorii do tragedii. Kondolencje dla rodziny.

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 9 razy 3

  Pewnie wykaraskał sie z samochodu,ale pływać nie dał rady.

 • myszoptak

  Oceniono 13 razy 3

  Nie tak glosowal?
  Przeciwko proboszczowi?

 • lucusia3

  Oceniono 2 razy 2

  Strasznie dużo ostatnio ginie tych radnych. Wojny mafijne?

 • stachkaz1947

  Oceniono 8 razy 2

  Tak ma być- od tego jest POLICJA.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX