Stalowa Wola. 19-latek wjechał w kiosk. Jedna osoba nie żyje

Na ul. Elektryków w Stalowej Woli doszło do tragicznego zdarzenia. 19-letni kierowca wjechał w kiosk, raniąc dwie osoby. Pomimo starań lekarzy jednej z osób poszkodowanych nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło przed godziną 9 rano. Z pierwszych ustaleń policji wynika, że jadący ul. Elektryków 19-latek stracił panowanie nad samochodem i zjechał z jezdni na zatokę autobusową, po czym uderzył w kiosk. Ranne zostały dwie osoby - 60-letnia sprzedawczyni oraz 85-letni mężczyzna, który robił w kiosku zakupy.

>>> Miałeś wypadek? Nie uciekaj z miejsca zdarzenia

Zobacz wideo

Wypadek w Stalowej Woli. 85-letni mężczyzna nie żyje. Zmarł w szpitalu

Na miejsce wypadku wezwano służby. Zarówno 60-latka, jak i 85-latek zostali przewiezieni do szpitala. Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować. Policja zatrzymała 19-latka i przebadała go alkomatem. Młody kierowca był trzeźwy. Będzie musiał złożyć wyjaśnienia.

Na ul. Elektryków w Stalowej Woli pracują służby. Policja ustala wszystkie okoliczności zdarzenia. W czynnościach udział bierze biegły z zakresu badania wypadków drogowych oraz prokurator.

Więcej o:
Komentarze (64)
Stalowa Wola. 19-latek wjechał w kiosk. Jedna osoba nie żyje
Zaloguj się
 • ps11111ps

  Oceniono 38 razy 36

  We Włoszech młody kierowca przez pierwszy rok od nabycia kategorii B nie można kierować samochodami o mocy powyżej 55 kW/tonę. Dlaczego w Polsce nie można tak samo?

  W Polsce były pare lat temu plany zakazujące jazdy samochodami tylkonapędowymi przed 3 lata od nabycia kategorii B. Czy to takie trudne to w końcu zrealizować??? No tak, wiadomo, młodzi wyborcy w swoich BMW by sie obrazili i nie zagłosowali ...

 • gorillaglu

  Oceniono 34 razy 30

  Zapewne staruszek stał niebezpiecznie, nie rozglądał się na chodniku! Wina pieszego!

 • artur-borubar

  Oceniono 28 razy 24

  jechał "szybko, ale bezpiecznie".... A kto "sówerenowi" zabroni??

 • Waldemar Skowronski

  Oceniono 26 razy 22

  Pieszy przekroczył prędkość chodu , 60 latka Brak Badań Psychotechnicznych ot wina ich całkowita . Zamiast grzać się pod pierzynką to rano plątają się .

 • andrzejzgora

  Oceniono 20 razy 18

  znowu wtargnięcie pieszych.. ale zaraz to kiosk tym razem wtargnął

 • walkirrr

  Oceniono 18 razy 16

  czy staruszek był trzeźwy albo pod wpływem środków odurzających ?

 • mcguirre

  Oceniono 14 razy 14

  Młody kierowca bez doświadczenia samochód stary ale jeszcze ze sporą mocą. W dodatku coupé kusi żeby deptać po gazie. Drodzy rodzice, gdzie wy macie rozum dając „małpie brzytwę”.

 • aria.pura

  Oceniono 14 razy 12

  Wyciąć wszystkie kioski przy drogach.

 • madam.ichnik

  Oceniono 18 razy 12

  Złoży wyjaśnienia i sprawa zakończona.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX