Magdalena Ogórek pochwaliła się liczbą obserwujących na Twitterze. Padło pytanie o to, jak wsparła WOŚP

Magdalena Ogórek, która jest obecnie zatrudniona w TVP Info, w dniu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pochwaliła się liczbą obserwujących na Twitterze. W odpowiedzi została zapytana, czy i jak wsparła fundację Jurka Owsiaka. "Modlitwą" - przyznała Ogórek.

Magdalena Ogórek, która w 2015 roku kandydowała w wyborach prezydenckich z ramienia SLD, w ostatnim czasie pracuje w telewizji publicznej. Od września 2017 jest jedną z prowadzących program "O co chodzi" w TVP Info, a od lutego 2019 - program "Minęła dwudziesta" w tej samej stacji. Ogórek regularnie udziela się też na Twitterze. W ostatnim czasie w swoim programie starła się m.in. z goszczącą w nim Katarzyną Lubnauer, która zarzuciła jej, że nie ma możliwości dokończenia odpowiedzi na zadane pytanie. - Urządziłam pani taką rzeczywistość, jaką mają posłowie PiS w TVN24. Nie podoba się pani? - pytała szefową Nowoczesnej poddenerwowana Ogórek.

Czytaj też: Gość zarzucił prowadzącym, że szczują na osoby LGBT+. Ogórek wpadła w szał: Teraz ja mówię, człowieku!

Magdalena Ogórek zapytana, jak wspiera WOŚP. "Modlitwą"

Tym razem w dniu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gdy w całej Polsce informowano o rosnącym rekordzie środków zebranych na fundację, Ogórek  pochwaliła się, że ma już 144 tysiące obserwujących na Twitterze. Do wpisu dołączyła też swoje zdjęcie ze spaceru.

"Kłaniam się nisko: w nocy twitterowy licznik pokazał mi 144 000 Obserwujących! (w ferworze #StudioPolska nie zauważyłam) Dziękuję!" - napisała Ogórek. Wpis wywołał lawinę pytań o to, czy wsparła fundację Jurka Owsiaka. "A Pani na tym spacerze jako wolontariuszka WOŚP?", "A gdzie serduszko Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?" - pytano pod wpisem. 

Magdalena Ogórek zdecydowała się odpowiedzieć na jedno z pytań o to, w jaki sposób wsparła WOŚP. "Modlitwą" - skwitowała.

>>> Zandberg o liście Kaczyńskiego: Pycha kroczy przed upadkiem:

Zobacz wideo
Więcej o: