Był na Marszu Tysiąca Tóg, gdy opublikowano jego zdjęcie z córką i podpisem "pedofil". Zapowiada pozew

Bartłomiej Piotrowski to adwokat, który sprzeciwia się zmianom w sądownictwie. W czasie, gdy brał udział w Marszu Tysiąca Tóg, na Twitterze pojawiło zdjęcie jego z córką. "Pedofil, świnia obleśna" - napisano. - Nie można zrobić ojcu trzech córek gorszej rzeczy, niż zarzucić mu, że jest pedofilem - mówi prawnik i zapowiada, że doprowadzi do procesu.

Wpis pojawił się na koncie Justyna I.-A. Użytkownik kryjący się pod tym nickiem zamieścił zdjęcie adwokata Bartłomieja Piotrowskiego z córką. Fotografię zrobiono nad morzem, widzimy na niej, jak prawnik przytula swoje dziecko ubrane w kostium kąpielowy. "Jest i ten zboczeniec, który kiedyś na FB chwalił pedofilię. Pan mecenas Bartłomiej Piotrowski. Świnia obleśna, nie wrzucę zdjęć tych młodych chłopców, z oczywistych względów" - czytamy we wpisie.

"Zaczęło się. Na tym zdjęciu jestem z moją córką Zuzią na plaży. W poniedziałek biorę się za ciebie gnido, która to zrobiłaś. Znajdę cię" - skomentował wpis Piotrowski.

Prawnika z Marszu Tysiąca Tóg nazwano pedofilem. Zapowiada walkę w sądzie

W rozmowie z Natemat.pl adwokat opowiada, że wpis pojawił się, gdy brał udział w Marszu Tysiąca Tóg - manifestacji przeciwników ustawy dyscyplinującej sędziów. - Ten marsz był dla mnie niesamowitym przeżyciem. Widok sędziów w togach, którzy są oklaskiwani przez mieszkańców Warszawy, był nieprawdopodobny. Wracając ze stolicy otworzyłem Twittera i zobaczyłem, że jakaś hejterka robi ze mnie pedofila - powiedział portalowi Piotrowski. - No właśnie. Nie można zrobić ojcu trzech córek gorszej rzeczy, niż zarzucić mu, że jest pedofilem - podkreślił.

>>> Krzysztof Łapiński: Prezydent nie zawetuje "ustawy kagańcowej"

Zobacz wideo

Adwokat wyjaśnił, że na zdjęciu jest jego najstarsza córka. Zapewnił, że sprawa znajdzie swój finał w sądzie. - Oczywiście, doprowadzę do procesu. Ten ktoś powinien zostać skazany. Nie mam co do tego wątpliwości - powiedział.

Piotrowski twierdzi, że osoba, która go zaatakowała na Twitterze jest "mniej więcej namierzona", ale musi mieć całkowitą pewność, by podjąć kroki prawne. - Ale proszę mi wierzyć, że tego nie odpuszczę. A to dlatego, że uderzono w mój najczulszy punkt. Nazywanie mnie ubekiem, komunistą czy szmatą, nie robi już na mnie wrażenia. Ale po tej sprawie mam ambicję, żeby zrobić proces przeciwko hejtowi. I to się na pewno stanie - powiedział adwokat.

Więcej o:
Komentarze (329)
Opublikowano zdjęcie prawnika z córką i nazwano pedofilem. "Ojcu nie można zrobić gorszej rzeczy"
Zaloguj się
 • tempo.rary

  Oceniono 191 razy 189

  Trzeba być nie lada inteligentem, żeby obrzucać fałszywymi oskarżeniami prawnika:D

 • niktwazny126

  Oceniono 149 razy 147

  Takiego komentarza nie zrobiliby sędziemu najlepszej ze zmian, nawet gdyby go sfotografowano z trójką cudzych dzieci bez bielizny, w niedwuznacznej pozycji. Podobnie nie byłoby komentarza ani zdjęcia, gdyby "bohaterem" był ksiądz. Widać takie było zamówienie, prawi i sprawiedliwi nie mają skrupułów w dobieraniu metod walki z opozycją.

 • lubiedobrze

  Oceniono 133 razy 123

  Działania pisich hejterów udowadniają, że szmalcownictwo Polaków w czasie IIWŚ to nie odosobnione wypadki.

 • frogman

  Oceniono 119 razy 115

  mam nadzieję,że adwokat tego hejtera sczyści finansowo do bólu

 • june-of-44

  Oceniono 117 razy 111

  Proszę doprowadzić sprawę do końca. Do wyroku. I potem druga sprawa o odszkodowanie. Wtedy odczuje co zrobiła.

 • edek40

  Oceniono 89 razy 87

  No to niestety następna wierna wyznawczyni PiS znajdzie się za burtą. Przecież wiadomo, że jej mocodawcy odetną się od niej, tak jak od kobiety pewnego sędziego...

 • 23tryt

  Oceniono 83 razy 77

  no cóż, hejterka będzie miała prawników opłaconych z pieniędzy PFN

 • konigin

  Oceniono 73 razy 63

  Zgnoic rezimowego trolla i ludzka gnide. Czas litosci i tolerancji dla nich minal.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX