Prezydent Poznania gra z WOŚP, ale "trzyma się zaleceń". "Mam teraz na sobie kamizelkę kuloodporną"

- Trzymam się zaleceń ekspertów od terroryzmu i teraz mam na sobie kamizelkę kuloodporną - oznajmił podczas finału WOŚP w Poznaniu prezydent miasta Jacek Jaśkowiak. Zastrzegł przy tym, że nie obawia się udziału w tego typu imprezach, ale po prostu dostosował się do zaleceń.

W niedzielę w Poznaniu, jak w wielu innych miastach Polski, trwa 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W stolicy Wielkopolski finał rozgrywa się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, a uczestniczy w nim m.in. prezydent miasta Jacek Jaśkowiak, który także zbiera na WOŚP.

W rozmowie z Polsat News Jaśkowiak powiedział, że WOŚP jest dla niego "świętem solidarności i dobroczynności", ale od ubiegłego roku, czyli tragicznych wydarzeń w Gdańsku i śmierci Pawła Adamowicza, to także dzień wspomnienia nieżyjącego prezydenta Gdańska. - W tym dniu zawsze będę myślał o nim, to jest dla mnie motywacja do działania na rzecz dobra publicznego - mówił.

Jaśkowiak na finale WOŚP: Mam na sobie kamizelkę

Jednocześnie prezydent Poznania wyjawił, że choć nie obawia się uczestnictwa w takich imprezach masowych, to w niedzielę ma na sobie kamizelkę kuloodporną.

Trzymam się zaleceń ekspertów od terroryzmu i teraz mam na sobie kamizelkę nożo- i kuloodporną

- powiedział w rozmowie z Polsat News Jacek Jaśkowiak, podkreślając, że "ubolewa nad tym", że musi to robić.

>>> Zobacz, jak wyglądały początki WOŚP:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (109)
Prezydent Poznania gra z WOŚP, ale "trzyma się zaleceń". "Mam teraz na sobie kamizelkę kuloodporną"
Zaloguj się
 • nieotake

  Oceniono 30 razy 20

  No i co takiego?
  Towarzysz Balbina od 20 lat nigdy się z domu nie rusza bez pieluchy kupoodpornej, ale wcale się tym nie chwali!

 • swiatbeztroli777

  Oceniono 24 razy 14

  Żeby w naszym kraju Prezydent Miasta musiał się chronić przed pisowskimi mordercami do czego to dochodzi Rząd wybrany przez patoli czyha na życie dobrych ludzi

 • barbarella.net

  Oceniono 18 razy 12

  "Trzymam się zaleceń ekspertów od terroryzmu i teraz mam na sobie kamizelkę nożo- i kuloodporną "

  Ale stwierdzenie tego zbyt mądre to raczej nie było.
  Jeśli miałby się pojawić jakiś szajbus z bronią, to już wie, że powinien strzelać w głowę, albo ciąć w szyję.
  Kiepskich ma ekspertów od terroryzmu. Bardzo kiepskich.

 • Fan Fan Czarny tulipan

  Oceniono 28 razy 12

  Żadna nowość pewien mieszkaniec z Żoliborza na co dzień nosi kamizelkę kuloodporną+ 50 agentów ochrony chodzących za nim nawet do kibla. Nawet gdy kładzie się spać to ma na sobie pod piżamą kamizelkę kuloodporną.

 • turkiestan

  Oceniono 14 razy 10

  No a co ze zleceniem na Kempę!!!!!Mówiła że wie że jest na nią zlecenie!!Nie powiedziała tylko jakie jest to zlecenie!!Też chodzi w kamizelce kuloodpornej czy tylko kombinowała żeby zapewnić jak młodych goryli na koszt podatnika??Jakoś minęło tyle czasu i nic nie wyjaśniła telewidzom i słuchaczom!!!Niech wyjdzie i powie Polakom "Przepraszam ale zrobiłam was w chu....a !!!!Przynajmniej jednego będziemy pewni w tym kraju!!!

 • niktwazny126

  Oceniono 19 razy 7

  Piękny kraj! Chyba w żadnym innym na świecie podczas poruszenia wielu serc, akcji nakierowanej na dobro drugiego człowieka, uaktywnienia setek młodych, pogodnych ludzi -niezbędne są szczególne środki ostrożności...

 • obserwator_86

  Oceniono 8 razy 2

  Hmm, żaden doradca nie powstrzymał go przed palnięciem takiej głupoty ? Wiadomo, że słowa odnoszą się do sytuacji z ubiegłego roku i śmierci Adamowicza. Tyle, że kamizelka kuloodporna za diabła nie chroni przed ciosem nożem. Od prezydenta miasta i potencjalnego (już nie) kandydata na prezydenta Polski oczekuje się jednak trochę większej świadomości niż od, nikogo nie obrażając, konserwatorki powierzchni płaskich....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX