Oświadczyny w Pałacu Prezydenckim. Strażak zaskoczył narzeczoną i Dudów. "Tego jeszcze nie było"

W Pałacu Prezydenckim strażak najpierw został odznaczony przez Andrzeja Dudę, a potem, w towarzystwie pary prezydenckiej, oświadczył się swojej partnerce. Wszystko zarejestrowano na nagraniu.

Do niecodziennej sytuacji doszło ostatnio w Pałacu Prezydenckim, czym pochwaliły się prezydenckie służby prasowe. 8 stycznia w pałacu odbywały się uroczystości wręczenia odznaczeń osobom ratującym ludzkie życie, a jednym z uhonorowanych został strażak Krzysztof Lewiński z OSP w Zduńskiej Woli.

Mężczyzna został odznaczony za uratowanie kobiety i dwójki dzieci przed utonięciem w Zalewie Koronowskim. Na tym jednak nie zakończył się jego dzień pełen wrażeń. Profil "W Pałacu Prezydenckim" udostępnił nagranie, jak druh, w towarzystwie pary prezydenckiej, klęka przed swoją partnerką i oświadcza się.

Tego jeszcze nie było! W Pałacu Prezydenckim miały miejsce oświadczyny. Gratulujemy i życzymy narzeczonym wszystkiego dobrego

- napisano na profilu "W Pałacu Prezydenckim" na Twitterze, a oświadczyny - co widać na nagraniu - zostały przyjęte. Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda gromko oklaskiwali zaręczonych, żywiołowo zareagował zwłaszcza prezydent. Później para prezydencka zapozowała do wspólnego zdjęcia.

 
Więcej o: