Mamy płytę winylową od Muńka Staszczyka, książkę "Bieguni" z autografem Olgi Tokarczuk [AUKCJE GAZETA.PL DLA WOŚP]

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszych aukcjach w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku licytować można m.in. krawat Aleksandra Kwaśniewskiego, płytę winylową Muńka Staszczyka czy kurtkę z limitowanej kolekcji Dody.

W tym roku Gazeta.pl uruchamia pięć aukcji w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród nich jest książka "Szczerze" Donalda Tuska z autografem byłego szefa Rady Europejskiej, obecnie przewodniczącego Europejskiej Partii Ludowej. 

Kolejna pozycja wśród naszych aukcji to płyta winylowa "Syn Miasta" Muńka Staszczyka. Wydawnictwo miało premierę w październiku ubiegłego roku. Muzyk złożył autograf wewnątrz opakowania z płytą. 

Doda przekazała natomiast kurtkę ze swojej limitowanej kolekcji. 

A Olga Tokarczuk swoją książkę "Bieguni" z autografem

Kolejna pozycja to krawat Aleksandra Kwaśniewskiego. Były prezydent do pudełka z różowym krawatem, ozdobionym drobnymi kwiatkami, dołączył kartkę z odręcznie napisanymi życzeniami. 

Również Małgorzata Kidawa-Błońska przekazała coś od siebie naszej redakcji. To elegancka, szklana róża. Wicemarszałek Sejmu i kandydatka na prezydenta dołączyła do ozdoby kartkę z pozdrowieniami.

Z kolei Danuta Hübner na naszą aukcję przekazała eleganckie pióro oraz srebrną łyżeczkę - i to nie byle jaką:

- O samej łyżeczce mogę powiedzieć, że jest ręcznie wykonaną w srebrze kopią swojego pierwowzoru z 1472 roku. Oryginalna łyżeczka była darem dla pary królewskiej Cateriny Cornaro i James’a II, monarchów Królestwa Cypryjskiego, z okazji ich ślubu - wyjaśniła europosłanka.

Dochód ze wszystkich licytacji w całości zostanie przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku celem akcji jest zakup sprzętu medycznego potrzebnego w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Na Gazeta.pl gramy #JedenDzieńDłużej. Co to za akcja?

My, Polacy, mamy w sercach ogromne pokłady dobra i umiemy się nim dzielić.

Chcemy, by święto, które każdego roku obchodzimy wraz z WOŚP, trwało jak najdłużej. Dlatego choć 28. Finał WOŚP odbył się w niedzielę 12 stycznia, to aukcje w ramach akcji #JedenDzieńDłużej na Gazeta.pl trwają tydzień dłużej, z wielkim finałem 19 stycznia.

Aukcje już trwają! Prosimy - licytujcie!

Możecie też wpłacić pieniądze do naszej puszki na Facebooku:

Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na WOŚP.

Zapraszamy - zagrajmy #JedenDzieńDłużej

Więcej o:
Komentarze (53)
Mamy płytę winylową od Muńka Staszczyka, Doda przekazała kurtkę [AUKCJE GAZETA.PL DLA WOŚP]
Zaloguj się
 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 11 razy 7

  A książka z autografem Tuska jest więcej warta niż fanty wystawione przez prezydencką parę.
  Będą musieli wysupłać kasę z kancelarii prezydenckiej by pokazać że ich pryncypał jest popularny. Zrobią to z płaczem i zgrzytaniem zębów wiedząc że kasa pójdzie na WOŚP a nie do ojca Muchomora.

 • antropoid

  Oceniono 8 razy 4

  Biografia Muńka w formie wywiadu-rzeki to bardzo udana książka.

 • jonkasta

  Oceniono 1 raz 1

  czy WOŚP to ciucholand ? przechodzona sukienka niemowy Agaty Kornhauser Dudy, krawat Kwaśniewskiego, ..... bez przesady !

 • lukki69

  Oceniono 2 razy 0

  To nie jest książka Donalda Tuska.....Taki inteligentny człowiek nie napisałby pamiętnika nastolatki....

 • lukki69

  Oceniono 2 razy 0

  Nienawiść lemingów do PiSu jest bezgraniczna i bezwzględna.....dlaczego tak nie macie z przedmiotami na aukcjach?

 • mlehc

  Oceniono 4 razy 0

  Krawat Kwaśniewskiego, książka Tuska ... prezerwatywy Niesiołowskiego, podręcznik polskiej mowy według Neumanna, dowód rejestracyjny samochodu Najsztuba etc.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX