Myślenice. Założyli nastolatkowi prezerwatywę na głowę i podpalili. Policja zatrzymała sprawców

Myśleniccy policjanci zatrzymali nastolatków, którzy mieli znęcać się nad uczniem z tamtejszego technikum. Nałożyli chłopakowi na głowę prezerwatywę, a następnie podpalili. Nastolatkowi nic się nie stało.

Nagranie ze zdarzenia, do którego doszło w Myślenicach, trafiło do sieci w tym tygodniu. Na filmie widać trzech nastolatków - dwóch z nich znęcało się nad trzecim. Czwarta osoba, która uczestniczyła w zdarzeniu, rejestrowała całą sytuację telefonem.

Nastolatkowie nałożyli chłopakowi na głowę prezerwatywę. - Mogę to zdjąć? - pytał chłopak. - Ale będzie poruta! - śmiał się jeden ze sprawców i dodatkowo sfotografował chłopaka. Następnie podpalił czubek prezerwatywy, ale chłopak ugasił ogień dłonią.

>>> 40-latek przebił się pick-upem przez ścianę terminala lotniska na Florydzie

Zobacz wideo

Myślenice. Policja: Zatrzymaliśmy sprawców

W związku z licznymi doniesieniami od osób zbulwersowanych treścią nagrania rozpowszechnionego w internecie, na którym dwóch młodych mężczyzn znęca się nad chłopcem, informujemy, że Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach podjęła czynności, które w dniu dzisiejszym doprowadziły do ustalenia wszystkich uczestników zdarzenia i zatrzymania sprawców

- poinformowała w komunikacie Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach. Funkcjonariusze nie udzielają szczegółowych informacji ze względu na "dobro trwającego postępowania przygotowawczego, w tym dobro osoby pokrzywdzonej". Postępowanie jest nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową w Myślenicach.

Więcej o: