Myślenice. Założyli nastolatkowi prezerwatywę na głowę i podpalili. Policja zatrzymała sprawców

Myśleniccy policjanci zatrzymali nastolatków, którzy mieli znęcać się nad uczniem z tamtejszego technikum. Nałożyli chłopakowi na głowę prezerwatywę, a następnie podpalili. Nastolatkowi nic się nie stało.

Nagranie ze zdarzenia, do którego doszło w Myślenicach, trafiło do sieci w tym tygodniu. Na filmie widać trzech nastolatków - dwóch z nich znęcało się nad trzecim. Czwarta osoba, która uczestniczyła w zdarzeniu, rejestrowała całą sytuację telefonem.

Nastolatkowie nałożyli chłopakowi na głowę prezerwatywę. - Mogę to zdjąć? - pytał chłopak. - Ale będzie poruta! - śmiał się jeden ze sprawców i dodatkowo sfotografował chłopaka. Następnie podpalił czubek prezerwatywy, ale chłopak ugasił ogień dłonią.

>>> 40-latek przebił się pick-upem przez ścianę terminala lotniska na Florydzie

Myślenice. Policja: Zatrzymaliśmy sprawców

W związku z licznymi doniesieniami od osób zbulwersowanych treścią nagrania rozpowszechnionego w internecie, na którym dwóch młodych mężczyzn znęca się nad chłopcem, informujemy, że Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach podjęła czynności, które w dniu dzisiejszym doprowadziły do ustalenia wszystkich uczestników zdarzenia i zatrzymania sprawców

- poinformowała w komunikacie Komenda Powiatowa Policji w Myślenicach. Funkcjonariusze nie udzielają szczegółowych informacji ze względu na "dobro trwającego postępowania przygotowawczego, w tym dobro osoby pokrzywdzonej". Postępowanie jest nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową w Myślenicach.

Więcej o:
Komentarze (217)
Myślenice. Założyli nastolatkowi prezerwatywę na głowę i podpalili. Policja zatrzymała sprawców
Zaloguj się
 • onten

  Oceniono 78 razy 64

  Nastolatkowi nic się nie stało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  To zdanie jest oburzające. To dziecko będzie miało traumę do końca życia. chyba, że spotka na swej drodze cudownych ludzi. A mówiąc szczerze nie zanosi się na to. To jest Polska. jemu nic się nie stało.
  Niech się nikomu nie wydaje, że z takich sytuacji wstaje się następnego dnia jak gdyby nigdy nic.

 • hubag

  Oceniono 60 razy 58

  Jakby mieli wychowanie seksualne, nie zakładaliby prezerwatyw na głowę.

 • smiki48

  Oceniono 56 razy 46

  a wystarczy tych trzech sprawców puścić gołych na ulicę. Następnych chętnych nie będzie.

 • tegepe

  Oceniono 36 razy 30

  Młode polskie debile!!!

 • dzaga41

  Oceniono 28 razy 28

  Wyjątkowo inteligentni młodzi mężczyźni.Mylą głowę z tym co mają w portkach

 • coswampowiemlubnapiszeraczej

  Oceniono 25 razy 25

  Niech sobie zaloza kondomy na glowe, wlacza kamere, przeprosza chlopaka w necie i zaplaca mu jakies odszkodowanie. Pokaza, ze maja jaja i ze biora to na klate.

 • ferdkiepski

  Oceniono 41 razy 25

  No i co im zrobią skoro są nieletni ? Pójdą do poprawczaka czy może dostana nadzór kuratora i staną się "bohaterami" w szkolnej subkulturze ? A wystarczyłoby w takich przypadkach stosować karę publicznej chłosty ! Na szkolnym boisku wypełnionym widownią równolatków rozebrać ich do gaci, wsadzić na głupie łby prezerwatywy i kat dałby każdemu tak z 10 porządnych batów po plecach i dupsku ! Potencjalnym naśladowcom takich "żartownisiów" śniłoby się to jak koszmar po nocach ! Kara jak najbardziej humanitarna i spełniająca swój cel. Kto za a kto przeciw ?

 • polakadam

  Oceniono 42 razy 22

  Przemoc narasta.
  Za dużo religii w szkołach i patriotyzmu w propagandzie publicznej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX