Licytuj krawat od Aleksandra Kwaśniewskiego [AUKCJA GAZETA.PL DLA WOŚP]

Portal Gazeta.pl zaprasza do licytowania krawata przekazanego przez byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Aukcja odbywa się w ramach tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Aleksander Kwaśniewski (prezydent RP w latach 1995-2005) przekazał naszej redakcji krawat w eleganckim pudełku, wraz z kartką z osobiście napisanym pozdrowieniem. Zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji. Cały dochód zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Krawat od Aleksandra Kwaśniewskiego. Weź udział w licytacji>>>

Krawat od Aleksandra KwaśniewskiegoKrawat od Aleksandra Kwaśniewskiego Gazeta.pl

Krawat od Aleksandra KwaśniewskiegoKrawat od Aleksandra Kwaśniewskiego Gazeta.pl

My, Polacy, mamy w sercach ogromne pokłady dobra i umiemy się nim dzielić.

Chcemy, by święto, które każdego roku obchodzimy wraz z WOŚP, trwało jak najdłużej. Dlatego choć 28. Finał WOŚP odbył się w niedzielę 12 stycznia, to aukcje w ramach akcji #JedenDzieńDłużej na Gazeta.pl trwają tydzień dłużej, z wielkim finałem 19 stycznia.

Aukcje już trwają! Prosimy - licytujcie!

To właśnie 19 stycznia na Gazeta.pl pokazujemy aukcje przedmiotów przekazanych specjalnie na ten cel przez znane osobistości. Mamy książkę Olgi Tokarczuk "Bieguni" z autografem, srebrną łyżeczkę i pióro od Danuty Hübner, krawat od byłego Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, spacer po Sejmie i wykwintny prezent od marszałek Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, książkę Donalda Tuska ze specjalną dedykacją, koncertową dżinsową kurtkę Doroty "Dody" Rabczewskiej, czy płytę z podpisem Muńka Staszczyka.

Tu znajdziecie wszystkie nasze aukcje >>

Możecie też wpłacić pieniądze do naszej puszki na Facebooku:

Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na WOŚP.

Zapraszamy - zagrajmy #JedenDzieńDłużej

Więcej o: