Licytuj książkę Donalda Tuska "Szczerze" z autografem [AUKCJA GAZETA.PL DLA WOŚP]

Portal Gazeta.pl zaprasza do licytowania książki Donalda Tuska "Szczerze" w ramach tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Książka ta jest dziennikiem z okresu, kiedy polityk pełnił funkcję przewodniczącego Rady Europejskiej. Były szef polskiego rządu złożył na tym egzemplarzu swój autograf.

Zachęcamy do wzięcia udziału w aukcji książki "Szczerze", autorstwa Donalda Tuska, byłego szefa polskiego rządu i byłego przewodniczącego Rady Europejskiej, a obecnie przewodniczącego Europejskiej Partii Ludowej. Polityk złożył na tym egzemplarzu swój autograf. Pieniądze z licytacji zostaną w całości przekazane na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Donald Tusk, "Szczerze". Weź udział w licytacji książki z autografem >>>

Donald Tusk, 'Szczerze'Donald Tusk, 'Szczerze' Gazeta.pl

"Szczerze" to niezwykły, osobisty dziennik Przewodniczącego Rady Europejskiej. Dzień po dniu towarzyszymy jego pierwszym krokom w nowej roli, poznajemy kulisy europejskiej polityki. Śledzimy też najbardziej dramatyczne wydarzenia ostatnich lat: zamachy terrorystyczne w Paryżu i Brukseli, kryzys uchodźczy, śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, niekończące się negocjacje w sprawie Brexitu. W książce znajdziemy też wielowymiarowe i zaskakujące portrety najważniejszych postaci światowej polityki, od Baracka Obamy i Angeli Merkel po Donalda Trumpa i Borisa Johnsona.

- tak o książce informuje Wydawnictwo Agora.

Donald Tusk, 'Szczerze'Donald Tusk, 'Szczerze' Gazeta.pl

Na Gazeta.pl gramy #JedenDzieńDłużej. Co to za akcja?

My, Polacy, mamy w sercach ogromne pokłady dobra i umiemy się nim dzielić.

Chcemy, by święto, które każdego roku obchodzimy wraz z WOŚP, trwało jak najdłużej. Dlatego choć 28. Finał WOŚP odbył się w niedzielę 12 stycznia, to aukcje w ramach akcji #JedenDzieńDłużej na Gazeta.pl trwają tydzień dłużej, z wielkim finałem 19 stycznia.

Aukcje już trwają! Prosimy - licytujcie!

To właśnie 19 stycznia na Gazeta.pl pokazujemy aukcje przedmiotów przekazanych specjalnie na ten cel przez znane osobistości. Mamy książkę Olgi Tokarczuk "Bieguni" z autografem, srebrną łyżeczkę i pióro od Danuty Hübner, krawat od byłego Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, spacer po Sejmie i wykwintny prezent od marszałek Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, książkę Donalda Tuska ze specjalną dedykacją, koncertową dżinsową kurtkę Doroty "Dody" Rabczewskiej, czy płytę z podpisem Muńka Staszczyka.

Tu znajdziecie wszystkie nasze aukcje >>

Możecie też wpłacić pieniądze do naszej puszki na Facebooku:

Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na WOŚP.

Zapraszamy - zagrajmy #JedenDzieńDłużej

Więcej o:
Komentarze (89)
Licytuj książkę Donalda Tuska "Szczerze" z autografem [AUKCJA GAZETA.PL DLA WOŚP]
Zaloguj się
 • dyskootantka

  Oceniono 16 razy 6

  Zajrzałam tu, bo pomyślałam, że zlecą się tu wszystkie pistrolle i pokażą, że Kaczyński dalej trzęsie portkami na samo słowo "Tusk". Nie pomyliłam się.
  A tak na marginesie, książka Tuska sprzedała się natychmiast, kupiłam sobie e-booka bo nie chciało mi się dalej szukać papierowego wydania. Więc chyba tak źle nie jest z oceną Tuska, jak to próbujecie tu pisiaczki przedstawić.
  Natomiast ostatnią książkę Kaczyńskiego spotykam w marketach w koszach z niesprzedanymi resztkami typu "książki za 5 zł". Było w MediaMarkt, było w Carrefour, coś w tym jest, nie?

 • homo-homini-lupus

  Oceniono 3 razy 3

  Superokazja by się pozbyć śmiecia, którego nikt nie kupuje i z którego kpią ci, co te wypociny w ramach obowiązkowej lektury przeczytali.
  Resume: prezydent Europy w celach charytatywnych wysilił się na danie makulatury. Jego córcia proponuje wyprowadzenie jej psa na spacer. Opływający w miliony prezydent Kwaśniewski wystawia nadżarty przez mole różowy krawat.
  No, ku..., darczyńcy pełnym pyskiem, wielcy państwo z wielkopańskim gestem, ikony lemingów.

  Na bambus, wy aroganckie dziady.

 • marszalek-koperta

  Oceniono 2 razy 2

  Donald Bąk, oszust i kłamca i jego ,,książka pod prześmiewczym tyt. ,,Szczerze" Ale jaja,ale jaja!

 • czerski.fake

  Oceniono 2 razy 2

  #szczerzefakju!

 • patriot.wr

  Oceniono 2 razy 2

  Właśnie wrzuciłem na licytacię 1/2 grosza z roku 1989! za książkę Tuska!

 • zimochm

  Oceniono 2 razy 2

  podobno pedofile i zoofile z pierdla bija sie o ta ksiazke, kazdy chce byc jak #najwiekszyzlodziej i #klamca.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX