Licytuj książkę Donalda Tuska "Szczerze" z autografem [AUKCJA GAZETA.PL DLA WOŚP]

Portal Gazeta.pl zaprasza do licytowania książki Donalda Tuska "Szczerze" w ramach tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Książka ta jest dziennikiem z okresu, kiedy polityk pełnił funkcję przewodniczącego Rady Europejskiej. Były szef polskiego rządu złożył na tym egzemplarzu swój autograf.

Zachęcamy do wzięcia udziału w aukcji książki "Szczerze", autorstwa Donalda Tuska, byłego szefa polskiego rządu i byłego przewodniczącego Rady Europejskiej, a obecnie przewodniczącego Europejskiej Partii Ludowej. Polityk złożył na tym egzemplarzu swój autograf. Pieniądze z licytacji zostaną w całości przekazane na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Donald Tusk, "Szczerze". Weź udział w licytacji książki z autografem >>>

Donald Tusk, 'Szczerze'Donald Tusk, 'Szczerze' Gazeta.pl

"Szczerze" to niezwykły, osobisty dziennik Przewodniczącego Rady Europejskiej. Dzień po dniu towarzyszymy jego pierwszym krokom w nowej roli, poznajemy kulisy europejskiej polityki. Śledzimy też najbardziej dramatyczne wydarzenia ostatnich lat: zamachy terrorystyczne w Paryżu i Brukseli, kryzys uchodźczy, śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, niekończące się negocjacje w sprawie Brexitu. W książce znajdziemy też wielowymiarowe i zaskakujące portrety najważniejszych postaci światowej polityki, od Baracka Obamy i Angeli Merkel po Donalda Trumpa i Borisa Johnsona.

- tak o książce informuje Wydawnictwo Agora.

Donald Tusk, 'Szczerze'Donald Tusk, 'Szczerze' Gazeta.pl

Na Gazeta.pl gramy #JedenDzieńDłużej. Co to za akcja?

My, Polacy, mamy w sercach ogromne pokłady dobra i umiemy się nim dzielić.

Chcemy, by święto, które każdego roku obchodzimy wraz z WOŚP, trwało jak najdłużej. Dlatego choć 28. Finał WOŚP odbył się w niedzielę 12 stycznia, to aukcje w ramach akcji #JedenDzieńDłużej na Gazeta.pl trwają tydzień dłużej, z wielkim finałem 19 stycznia.

Aukcje już trwają! Prosimy - licytujcie!

To właśnie 19 stycznia na Gazeta.pl pokazujemy aukcje przedmiotów przekazanych specjalnie na ten cel przez znane osobistości. Mamy książkę Olgi Tokarczuk "Bieguni" z autografem, srebrną łyżeczkę i pióro od Danuty Hübner, krawat od byłego Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, spacer po Sejmie i wykwintny prezent od marszałek Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, książkę Donalda Tuska ze specjalną dedykacją, koncertową dżinsową kurtkę Doroty "Dody" Rabczewskiej, czy płytę z podpisem Muńka Staszczyka.

Tu znajdziecie wszystkie nasze aukcje >>

Możecie też wpłacić pieniądze do naszej puszki na Facebooku:

Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na WOŚP.

Zapraszamy - zagrajmy #JedenDzieńDłużej