Pogoda na dziś - poniedziałek 13 stycznia. Duże zachmurzenie w całym kraju

Pogoda na dziś - poniedziałek 13 stycznia. W całej Polsce zapowiadane jest zachmurzenie duże i umiarkowane. W większości kraju prognozowane są przelotne opady deszczu.
Zobacz wideo

Dziś mieszkańcy Pomorza i Kujaw mogą dziś liczyć na najwyższą temperaturę. W ciągu dnia termometry w tych regionach pokażą aż 8 stopni.

Temperatura. Dziś maksymalnie od 3 do 8 stopni

Dziś najniższa temperatura prognozowana jest w województwie świętokrzyskim, gdzie w ciągu dnia będą maksymalnie 3 stopnie. W Lublinie, Rzeszowie, Katowicach i Opolu zapowiadanych jest około 4 stopni. Najcieplejszy dzień z temperaturą do 8 stopni czeka mieszkańców Gdańska, Bydgoszczy i Torunia. Jeden stopień mniej pokażą termometry w województwie warmińsko-mazurskim. W pozostałych regionach od 5 do 6 stopni.

Pogoda na dziś - poniedziałek 13 stycznia.Pogoda na dziś - poniedziałek 13 stycznia. gazeta.pl

Opady. Duże zachmurzenie w całym kraju

W poniedziałek prognozowane jest zachmurzenie duże i umiarkowane. Większe rozpogodzenia możliwe są dopiero w drugiej części dnia i pod wieczór w województwach zachodniopomorskim, pomorskim, kujawsko-pomorskim oraz dolnośląskim. Deszcz zapowiadany jest we wszystkich regionach z wyjątkiem województwa podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Wiatr głównie słaby z umiarkowanymi porywami w centrum i na północy.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o: