Wielkopolska. Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym. Nie żyje dwóch 20-latków

Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Borucino doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W samochód osobowy uderzył nadjeżdżający pociąg. Śmierć na miejscu poniosło dwóch młodych mężczyzn.
Zobacz wideo

Jak podaje "Głos Wielkopolski" do zdarzenia doszło w czwartek 2 stycznia po godzinie 12:00 w Borucinie w Wielkopolsce. Z niewiadomych przyczyn pod nadjeżdżający pociąg wjechał samochód osobowy. Mimo trwającej ponad godzinę reanimacji nie udało się uratować dwóch 20-latków, którzy podróżowali osobówką.

Wielkopolska. Dwie osoby zginęły w zderzeniu samochodu osobowego z pociągiem

Na miejsce wysłanych zostało pięć zastępów straży pożarnej, dwie karetki pogotowia ratunkowego oraz śmigłowiec LPR. Do wypadku doszło na oznakowanym, ale niestrzeżonym przejeździe kolejowym, znajdującym się pomiędzy polami. - Był to pociąg relacji Katowice-Słupsk. Nikomu z pasażerów nic się nie stało - powiedział Radosław Śledziński z PKP PLK.

Sprawę wypadku będzie wyjaśniać prokuratura oraz komisja badająca wypadki kolejowe. Ruch pociągów na tej trasie Piła-Szczecinek został wstrzymany na ponad trzy godziny.

Więcej o: