Lublin: Zaatakował kobietę na klatce schodowej. Policja publikuje portret pamięciowy

Policja w Lublinie poszukuje mężczyzny, który w bloku na klatce próbował molestować kobietę. Ta skutecznie się obroniła i napastnik uciekł. Funkcjonariusze opublikowali jego portret pamięciowy.

Jak informuje policja w Lublinie, do zdarzenia doszło 5 grudnia. Z przyjętego przez policję zgłoszenia wynika, że mieszkanka bloku w dzielnicy LSM "została zaczepiona przed wejściem do klatki schodowej przez nieznanego mężczyznę, który wszedł za nią do bloku".

>>> Zatrzymanie 50-latka podejrzanego o wykorzystanie seksualne małoletniej dziewczynki ze Zduńskiej Woli:

Zobacz wideo

Jak informuje policja, napastnik "próbował dopuścić się wobec niej innej czynności seksualnej", ale kobieta zaczęła się bronić. Gdy go odepchnęła, uciekł.

Lublin. Policja poszukuje mężczyzny, który zaatakował kobietę na klatce

Mężczyzna w chwili popełnienia przestępstwa ubrany był w czarną kurtkę zimową, ciemne spodnie i ciemne buty, a na głowie miał ciemną czapkę. Funkcjonariusze proszą wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego, o kontakt z IV komisariatem policji w Lublinie (ul. Tomasza Zana 45) bądź drogą telefoniczną pod numerem (81) 535 48 00 lub  alarmowym 112. Policja zapewnia anonimowość.

Więcej o:
Komentarze (36)
Lublin: Zaatakował kobietę na klatce schodowej. Uciekł, gdy zaczęła się bronić. Teraz szuka go policja
Zaloguj się
 • manren

  Oceniono 8 razy 8

  Czy to nie nasz wikary?

 • motyw4

  Oceniono 14 razy 6

  Wygląda na prawdziwego patriotę wyklętego co to powstał z kolan. No nic - na ścianie wschodniej, w tym mateczniku i bastionie pisu takie ryje to norma. Najważniejsze, żeby był hetero.

 • quinquedactylus

  Oceniono 5 razy 5

  Seba Marszczyfred, narodowiec zapewne.

 • jerypi

  Oceniono 5 razy 5

  ciemna kurtka, ciemne spodnie, ciemne buty i ciemna czapka. To zawęża krąg podejrzanych

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX