Wałbrzych. Dwie dziewczynki molestowane w autobusie. Jest portret pamięciowy poszukiwanego

Policjanci z Wałbrzycha (woj. dolnośląskie) szukają mężczyzny, który jest podejrzewany o molestowanie dwóch dziewczynek w miejskim autobusie. Opublikowano jego portret pamięciowy. Poszukiwany ma około 40-50 lat i długą, siwą brodę. Do zdarzenia doszło w październiku.

Do zdarzenia doszło 15 października 2019 roku w autobusie linii nr 5, który o godzinie 11:35 odjechał z przystanku na pl. Grunwaldzkim w Białego-Kamienia w Wałbrzychu. Jak opisuje policja, poszukiwany mężczyzna "dopuścił się innej czynności wobec dwóch małoletnich poniżej 15 roku życia, polegającej na dotykaniu po brzuchu". 

Wałbrzych. Policja szuka mężczyzny podejrzanego o molestowanie dwóch dziewczynek

Śledczy informują, że zabezpieczyli zdjęcia z kamer monitoringu i pracowali nad wyjaśnieniem sprawy. Ponieważ poszukiwanego mężczyzny od października nie udało się zatrzymać, policja zdecydowała się na opublikowanie jego portretu pamięciowego i rysopisu, a także zdjęcia z monitoringu.

Poszukiwany mężczyznaPoszukiwany mężczyzna KMP w Wałbrzychu

Poszukiwany mężczyzna ma około 40-50 lat, jest zaniedbany, szczupłej budowy ciała. W chwili zdarzenia był ubrany w kurtkę koloru beżowego i ciemne spodnie oraz czapkę z daszkiem. Miał długą, siwą brodę.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje o miejscu jego pobytu, proszone są o kontakt pod numerami telefonów - 74-84-20-210, 74-84-20-386 (w godzinach 8.00 - 15.00), 74-84-20-234 (całodobowo) lub pod numerem  alarmowym 112

- informuje nadkom. Magdalena Korościk z komendy policji w Wałbrzychu.

>>> Bielizna, która wykrywa gwałt w czasie rzeczywistym. I powiadamia najbliższych o niebezpieczeństwie:

Zobacz wideo
Więcej o: