Marszałek Tomasz Grodzki dla WOŚP: po jednym dniu licytacja osiągnęła już cenę 4 tys. zł

Tomasz Grodzki postanowił wziąć udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. 1 stycznia na licytację została wystawiona kolacja i oprowadzanie po Parlamencie w towarzystwie marszałka Senatu. Na chwilę obecną wygrywa licytujący, który zaoferował ponad cztery tysiące złotych.
Zobacz wideo

Jak podaje "Wyborcza" w tym roku Tomasz Grodzki chce oprowadzić zwycięzce licytacji po Senacie, a być może także po Sejmie. Pakiet zawiera: obiad z marszałkiem, zwiedzanie gmachu Senatu oraz pamiątkowe zdjęcia. Chociaż licytacja została udostępniona na stornie Allegro w środę 1 stycznia, to już aktualna cena wynosi 4101 złotych.

WOŚP: można wylicytować obiad i oprowadzanie z Tomaszem Grodzkim 

Termin zwiedzania zostanie ustalony indywidualnie ze zwycięzcą licytacji. Zaproszenie na to wydarzenie jest ważne dla dwóch osób. Na chwilę obecną licytuje 19 osób. 

28. finał WOŚP odbędzie się w tym roku w niedzielę 12 stycznia pod hasłem "Wiatr w żagle. Dla zapewnienia najwyższych standardów - diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej". Zebrane w tym roku fundusze zostaną przeznaczone m.in. na zakup aparatury do diagnostyki obrazowej: lamp operacyjnych, zestawów endoskopowych, aparaty RTG z ramieniem C, urządzeń teletransmisyjnych, inkubatorów i respiratorów.

Więcej o:
Komentarze (195)
Marszałek Tomasz Grodzki dla WOŚP: po jednym dniu licytacja osiągnęła już cenę 4 tys. zł
Zaloguj się
 • lukasz_patrykus

  Oceniono 45 razy 25

  Żeby trochę dowalić do pieca pisim synom w tym pięknym dniu : za obiad z Tuskiem wylicytowano w ubiegłym roku dla WOŚP ponad 700'000 złotych...
  Jak myślicie ile do dzieciaków dołożył się Kaczyński, Macierewicz, Biskupi, Rydzyk, Pawłowicz, Kuchciński... I cała ta podrygujaca na urodzinach radia co ma ryja, banda?

 • ps11111ps

  Oceniono 49 razy 21

  Wystawcie szczebel z drabiny co to Yarosław po niej wchodzi żeby się wdrapać na podest na wiecu

 • fctheduck

  Oceniono 28 razy 18

  PiSiory nawet nie próbują zaoferować wspólnej kolacji, bo nikt by nie był zainteresowany, może poza mafią i kościelnymi pedofilami.

 • ps11111ps

  Oceniono 43 razy 17

  Wystawcie klamkę z okna zamontowanego na ostatnim piętrze jednej ze Srebrnych Wież

 • def11

  Oceniono 29 razy 17

  "Pakiet zawiera: obiad z marszałkiem, zwiedzanie gmachu Senatu oraz pamiątkowe zdjęcia."

  Karczewski licytuje :)

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 32 razy 16

  Zaraz ich tu dobrzy katolicy z pisu obu obrzucą gównem... No bo jak to tak, na leczenie dzieci bezczelnie pieniądze zbierać kiedy pod rządami pisu, publiczna służba zdrowia kwitnie

 • notremak

  Oceniono 25 razy 15

  Pissdzielskie trolle wytrzeźwiały na rozkaz po noworocznym denaturacie 500+ i ruszyły do boju, także w kilku udoskonalonych mechanicznych wersjach (już na elektrykę, nie na korbę, np. sparky model 6), a na dodatek z kilkoma - a nie tylko jednym - przekazami dnia. Kaczy pokurcz się nie polenił, ponieważ setnie się wynudził: w końcu Sylwester z kotem jest mało atrakcyjny...

 • wie wod

  Oceniono 25 razy 15

  Fajna inicjatywa, brawo licytujący. A swoją drogą ciekawe, czy byli by chętni na obiad i pozostałe z marszałkiem Terleckim (udzial członków lub sympatyków PIS nie liczyłby się w rankingu)?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX