Tak witaliśmy Nowy Rok 2020! Imprezy sylwestrowe w całej Polsce

Sylwester 2019 za nami, a przed nami cały 2020 rok. Zebraliśmy zdjęcia z imprez sylwestrowych z całej Polski.

W całej Polsce hucznie witano Nowy Rok 2020, w wielu miastach kraju zorganizowano imprezy sylwestrowe, a w trakcie nich pokazy fajerwerków. Nowe dziesięciolecie witano z przytupem m.in. w Warszawie, Krakowie, Zakopanem czy Wrocławiu.

ZOBACZ: Obejrzyj zdjęcia z imprez sylwestrowych w Polsce. Tak witano 2020 rok!

Jak w kolejnych latach, w kilku miejscach, zrezygnowano z tradycyjnych fajerwerków na rzecz pokazów laserów - tak stało się np. w Warszawie. Natomiast z pokazu pirotechnicznego nie zrezygnowano na miejskim sylwestrze w Poznaniu, z kolei w Krakowie zamiast tego wystrzelono konfetti i zorganizowano pokazy świetlne. Konfetti było także we Wrocławiu.

Imprezy pod gołym niebem uświetniano przede wszystkim koncertami polskich i zagranicznych wykonawców.

>>> Co pozytywnego wydarzyło się w życiu Warszawiaków w 2019 roku? [SONDA]

Więcej o:
Komentarze (52)
Sylwester 2020. Tak Polacy witali Nowy Rok - Zakopane, Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław
Zaloguj się
 • ewa-316

  Oceniono 11 razy 7

  Katowice, Polsat chyba urządził konkurs na najbardziej wrzeszczącego konferansjera roku...bezapelacyjnie prowadzi Maserak który zrobił z siebie skaczącego , krzykliwego pajaca, tego nie dało się spokojnie oglądać, obrzydliwość. Panie Maserak może tancerzem jest pan dobrym, od konferansjerki proszę trzymać się z daleka i więcej się nie ośmieszać.

 • gapcio2010

  Oceniono 11 razy 7

  Te uliczne spedy, to jakaś masakra, a już ten w Zakopanem to szczyt . Jak można tak niszczyć przyrodę, zapytajcie mieszkańców co o tym myślą.....

 • maks1956

  Oceniono 11 razy 7

  Jak mnie wkurza pytanie prowadzących noc sylwestrową cytuje: "Jak się bawicie" lub "Czy dobrze się bawicie" Po takim idiotycznym pytaniu tracę ochotę na zabawę

 • internauta2013

  Oceniono 12 razy 6

  A Zenek Martyniuk powinien w tym roku reprezentować Polskę na Eurowizji - oglądalność murowana. Przecież to jest taki nasz Prince ... Polo.

 • stachkaz1947

  Oceniono 13 razy 5

  Zenek Kurski i Jacek Martyniuk bawili się doskonale przy dźwiękach DISCO-POLO.
  Szkoda ,że nowy nabytek PiS nie odśpiewał "Majteczki w kropeczki".
  Wtedy POLSKA by oszalała ze szczęścia.

 • lot23x

  Oceniono 5 razy 3

  Ten burak Jędraszewski nich powie w końcu prawdę o którą tak się domaga że najbardziej zaklamana i szkodliwa dla ludzkości ideologia to jest religia, a klerykalna mafia watykanu produkuje wszystkie wojny na świecie "walcząc" o pokój - i takie są skutki religijnego szaleństwa które zmusza ludzi do życia w religijnym swiecie wariatów z watykańskiej mafi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX