Wielkopolska. 19-latek miał zabić 9-letniego brata. RMF: Pokłócili się o komputer

We wtorek w Wielkopolsce doszło do tragedii, 19-latek miał kilka razy dźgnąć nożem swojego 9-letniego brata. Chłopca, mimo reanimacji, nie udało się uratować.

Jak podaje RMF FM, we wtorek w Turku (woj. wielkopolskie) 19-latek miał zamordować swojego 9-letniego brata. Według nieoficjalnych ustaleń radia, między rodzeństwem doszło do awantury o dostęp do komputera. Starszy brat chwycił nóż i klika razy dźgnął chłopca w brzuch i klatkę piersiową. Nie udało się go uratować.

Prokuratura potwierdziła, że doszło do tragedii, na miejscu przeprowadzane są oględziny w celu zabezpieczenia śladów. Policja zatrzymała 19-latka. Serwis turek.net.pl podaje, że nastolatek został przewieziony do szpitala w celu obserwacji psychologicznej. 

>>> Policjanci z "Archiwum X" doprowadzili do zatrzymania podejrzanego o popełnienie morderstwa sprzed 23 lat. Zobacz wideo:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (123)
Wielkopolska. 19-latek miał zabić 9-letniego brata. RMF: Pokłócili się o komputer
Zaloguj się
 • tygrysio_misio

  Oceniono 34 razy 26

  Straszna sytuacja dla rodziny. Jak być dobrą matką i płakać w sądzie, że to dobry chłopak... a jednocześnie żądać najwyższej kary dla zabójcy syna?

 • bokaj

  Oceniono 21 razy 21

  Jesteś rodzicem dwóch synów - i nagle twoje życie wali się w sposób najbardziej okrutny z możliwych: tracisz jedno dziecko, drugie od tej pory nieodwracalnie jest mordercą...
  BARDZO WSPÓŁCZUJĘ RODZICOM.

 • hipo krater

  Oceniono 16 razy 14

  Dzieci znaczne szybciej uzależniają się od komputerów. W uzależnieniu nie można żyć bez tego co , co jest niezbędne. Alkoholik zrobi wszystko ,żeby się napić, narkomani sprzedadzą ojca i matkę ,by dostać działkę, dlatego to jest zrozumiałe że uzależniony od gier, któremu zabrano kompa , po prostu wpadł w szał i był w amoku.

 • arsem

  Oceniono 32 razy 14

  Ech, za komuny nikt nikogo nie zadźgał za komputer. To były piękne czasy.

 • mer-llink

  Oceniono 11 razy 9

  Wyrazy współczucia dla rodziny - taka tragedia.

 • agafia7644

  Oceniono 26 razy 8

  A kto wychował 19 latka, ulica? Starszy , właściwie , dorosły zabił , bo młodszy nie chciał go dopuścić do komputera. Co za patologia!!! Mam dwóch synów, 6 lat różnicy, są programistami po trzydziestce. Kiedy byli dziećmi , mieliśmy jeden komputer dla całej rodziny. Nie było sytuacji ,żeby sobie go wyrywali. Była rozpiska, kto i kiedy ma dostęp , a komputer stał w "pokoju komputerowym" . Za przewinienia (bałagan w pokoju , brudne naczynia, olewanie szkoły) było "embargo " na komputer. Dziś widzę , jak młode mamy dają 2 latkowi tablet , a same mają nosy w telefonie. Nic dziwnego , że później nie mogą żyć bez komputera.

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 15 razy 7

  Rozumiem,że nie zabił,tylko "miał zabić". Litości pisarczyki!

 • coelka

  Oceniono 12 razy 6

  Miał kotek mamę i tatę? Miał. Miał kotek młodszego brata ? Miał? Miał kotek zabić ... ech Polska konkretnie jak w Anglii ,nie miałczenie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX