Świdnica. Po leżącym na jezdni 41-latku przejechał samochód. Mężczyzna nie żyje

W nocy z wtorku na środę w Świdnicy zginął 41-latek, po którym przejechał samochód. Mężczyzna w chwili zdarzenia leżał na jezdni. Policja wyjaśnia okoliczności tragicznego wypadku. Biegli ustalą też, czy śmierć nastąpiła w wyniku potrącenia, czy też mężczyzna był już martwy wcześniej.

41-letni mężczyzna leżał na jednej z ulic w Świdnicy. Jak podaje portal Swidnica24.pl, został potrącony we wtorek tuż przed północą przez 59-latka kierującego oplem zafirą.

Na miejsce przyjechało pogotowie, lekarz stwierdził zgon. Według nieoficjalnych ustaleń portalu zmarły był osobą bezdomną.

Na razie nie wiadomo, czy bezpośrednią przyczyną śmierci mężczyzny było potrącenie, czy też 41-latek przed zdarzeniem był już martwy. Prokuratorskie śledztwo wyjaśni okoliczności zdarzenia, w tym to, dlaczego mężczyzna znalazł się na jezdni.

Zobacz także: Pieszy szedł bez odblasków, został potrącony. Policja udostępnia nagranie ku przestrodze

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (70)
Świdnica: po leżącym na jezdni 41-latku przejechał samochód. Mężczyzna nie żyje
Zaloguj się
 • nobody_is_perfect

  Oceniono 32 razy 24

  "W nocy z czwartku na środę"... genialne, jakieś zakrzywienie czasoprzestrzeni?

 • jolars1

  Oceniono 20 razy 18

  Szanowny Panie redaktorze! Wypie...Pan tych gó...arzy, którzy nie wiedzą, że nie ma nocy z czwartku na środę! Kompromitacja!

 • boo-boo

  Oceniono 21 razy 15

  Kierowca opla chyba wracał do przeszłości skoro go przejechał w "nocy z czwartku na środę".

 • kisssmyass

  Oceniono 13 razy 13

  pewnie wracał z wodopoju i uległ ciągotom grawitacji i upojnej świątecznej ekstazie akurat na środku ulicy. Kiedyś takiego zgarnąłem z środka ulicy i ułożyłem do snu w cieplejszej bramie, ale nie jestem pewien czy jego rodzina była/by mi wdzięczna.

 • avorum

  Oceniono 16 razy 12

  Ta noc to za kołem podbiegunowym? Tydzień trwała :)

 • upierdek07

  Oceniono 13 razy 9

  Dziennikarskie śledztwo powinno ustalić czy piszący tego cudownego newsa gimbus był w tym dniu trzeźwy? W końcu nie wiadomo której nocy? Czy z czwartku na środę czy we wtorek?
  "W nocy z czwartku na środę w Świdnicy zginął 41-latek, po którym przejechał samochód. Mężczyzna w chwili zdarzenia leżał na jezdni. (....) Jak podaje portal Swidnica24.pI, został potrącony we wtorek tuż przed północą."

 • burek_polny

  Oceniono 20 razy 8

  Wolacy wstali z kolan, by glebnac na ulicy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX