Pogoda na dziś - czwartek 26 grudnia. Kolejny dzień z pochmurną i deszczową pogodą

Pogoda na dziś - czwartek 26 grudnia. Drugiego dnia świąt również nie mamy co liczyć na opady śniegu. Zamiast niego należy spodziewać się umiarkowanych i słabych deszczów.

Drugiego dnia świąt na więcej rozpogodzeń mogą liczyć mieszkańcy północnej i centralnej Polski. W większości kraju będzie jednak padać.

Temperatura. Najcieplejszy dzień na zachodzie Polski

W czwartek termometry pokażą maksymalnie od 4 do 6 stopni. Najniższa temperatura zapowiadana jest w Gdańsku, Olsztynie, Białymstoku, Lublinie, Kielcach, Rzeszowie, Krakowie i Katowicach. 5 stopni prognozowanych jest na Mazowszu. W województwie zachodniopomorskim, lubuskim, kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, łódzkim, dolnośląskim i opolskim będzie już 6 stopni.

Pogoda na dziś - czwartek 26 grudnia.Pogoda na dziś - czwartek 26 grudnia. gazeta.pl

Opady. Kolejny dzień z dużym zachmurzeniem

Zgodnie z prognozami meteorologów 26 grudnia należy znowu spodziewać się dużych zachmurzeń. Większe rozpogodzenia możliwe są jedynie w województwach zachodniopomorskim, pomorskim, warmińsko-mazurskim, mazowieckim i wielkopolskim. Ponownie wszędzie pojawią się całkiem spore opady deszczu. Najmniej intensywne opady prognozowane są dla północy, a najwięcej deszczu spadnie na południu kraju. W czwartek wiatr będzie umiarkowany, ale słabnący pod wieczór.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o: