Koszalin. Niezadowolony klient przejechał mechanika. Wlókł go autem kilka metrów i uciekł

Niezadowolony klient warsztatu samochodowego nie chciał zapłacić za usługę. Kiedy mechanik postanowił zabrać mu kluczyki, kierowca ruszył w jego stronę. Przycisnął go autem do ściany, wlókł go jeszcze kilka metrów, po czym uciekł.

Jak informuje "Głos Koszaliński", do zdarzenia doszło we wtorek w Koszalinie przy ulicy Szczecińskiej. Między mechanikiem a niezadowolonym klientem, który nie chciał zapłacić za wykonanie usługi, wybuchła kłótnia. Mężczyzna chciał zabrać kierowcy kluczyki. Ten ruszył w jego stronę. Przycisnął mechanika autem do ściany, po której przeciągnął go kilka metrów, po czym kolejne kilka metrów wlókł go jeszcze samochodem. W końcu uciekł. 

Kierowca usłyszy zarzut niezastosowania się do wezwania policji

Na miejsce przyjechały służby celno-skarbowe, policja i pogotowie. Funkcjonariusze wezwali kierowcę bmw do zatrzymania się. Ten jednak tego nie zrobił. W końcu został zatrzymany.

Patrol policji do zatrzymania uciekiniera użył sygnałów świetlnych i dźwiękowych

- powiedziała w rozmowie z Koszalininfo.pl komisarz Monika Kosiec z miejscowej policji. Mężczyzna trafił do aresztu. Usłyszy zarzut niezastosowania się do wezwania policji. W chwili zatrzymania był trzeźwy. Okoliczności zdarzenia bada policja.

>>> W ostatniej chwili zobaczyła rozpędzony samochód. Własnym ciałem osłoniła chłopca. Zobacz wideo:

Zobacz wideo
Więcej o: