Zabójstwo 16-latka w Kołobrzegu. Policja opublikowała zdjęcia poszukiwanego mężczyzny

Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu opublikowała zdjęcia osoby, która może mieć związek z zabójstwem 16-latka. Jego ciało znaleziono na klatce schodowej w jednym z kołobrzeskich bloków.

Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kołobrzegu prowadzi śledztwo w związku z zabójstwem 16-letniego chłopaka, którego ciało znaleziono dziś na klatce schodowej. W związku ze sprawą opublikowano wizerunek mężczyzny, który może mieć związek ze zbrodnią. Policjanci proszą o kontakt wszystkich, którzy rozpoznają tego człowieka lub mają jakiekolwiek informacje, które pomogą w odnalezieniu sprawcy zabójstwa. Z Komendą Powiatową Policji w Kołobrzegu można skontaktować się pod numerami: 94 35 33 511 lub 94 35 33 512.

Zobacz wideo

 

Zabójstwo 16-latka w Kołobrzegu. Ofiara została zabita ostrym narzędziem

O zabójstwie 16-latka w Kołobrzegu jako pierwsze poinformowało radio RMF FM. Dziennikarze ustalili, że policja wie, kim jest ofiara. Młody mężczyzna miał umrzeć w wyniku ran kłutych, m.in. w okolice brzucha. Jego ciało na klatce schodowej bloku przed godziną 6 rano znalazł jeden z mieszkańców budynku. Nie są znane motywy sprawcy. Policja nie komentuje sprawy. 

Więcej o: