Bielsko-Biała: karambol na S-52. Uszkodzonych zostało 15 pojazdów

Tuż przed godziną 6 rano na drodze S-52 w Bielsku-Białej doszło do siedmiu zdarzeń drogowych. W wypadkach łącznie uszkodzonych zostało 15 samochodów.
Zobacz wideo

Jak podaje bielsko.info ze wstępnych ustaleń wynika, że najpierw kierowca samochodu osobowego wpadł w poślizg i odbijając się od barierek najechał w tył drugiego samochodu. Później w te dwa pojazdy wjechał kolejny kierowca, który nie zdążył wyhamować auta.

Siedem kolizji na trasie S-52 w Bielsku-Białej. Nikomu nic się nie stało

Kilkaset metrów dalej samochód ciężarowy z naczepą zderzył się z samochodem osobowym. Za nimi zdążyło zatrzymać się dwóch kierowców osobówek. W nie wjechał jednak kolejny kierowca, który nie zdążył wyhamować.

Czwarty kierowca chcąc uniknąć kolizji wjechał w barierki energochłonne po lewej stronie jezdni i uszkodził dwa pierwsze pojazdy, które zatrzymały się przed zderzeniem ciężarówki i osobówki.

Za nimi zatrzymali się dwaj kolejni kierowcy, jednak wjechał w nie inny samochód, doprowadzając do zderzenia. Na nich najechała następna osobówka. W wypadku udział wzięło łącznie 15 pojazdów. Żadnemu z kierowców nic się nie stało.

Największe utrudnienia występowały na trasie S-52 na odcinku od al. Andersa w kierunku Cieszyna. W sprawie kolizji prowadzone jest policyjne dochodzenie.

Więcej o: