Gdańsk. Ukradł zegarek warty 144 tys. zł. Policja publikuje wizerunek złodzieja

Policjanci opublikowali wizerunek mężczyzny, który w sklepie w jednej z galerii handlowych w Gdańsku ukradł zegarek warty 144 tys. złotych. Śledczy proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości złodzieja.
Zobacz wideo

Policjanci z III Komisariatu Policji w Gdańsku pod nadzorem Prokuratury Gdańsk-Wrzeszcz prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży zegarka. Do spektakularnej kradzieży doszło 10 grudnia w sklepie jubilerskim znajdującym się na terenie jednej z galerii handlowych w Gdańsku.

Gdańsk. Ukradł zegarek warty 144 tys. zł. - policja publikuje wizerunek złodzieja

Złodziej był klientem tego sklepu. Jego wizerunek został zabezpieczony na nagraniach z monitoringu, które zostały następnie udostępnione przez policję. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę i mogą pomóc ustalić jego tożsamość lub miejsce pobytu proszone są o kontakt z Policją w Gdańsku dzwoniąc po numery: (58) 521 15 22, (58) 521 15 71 i (58) 521 15 80 lub zgłaszając się do najbliższej jednostki policji.

Jak podaje portal trojmiasto.pl mężczyzna był przygotowany do kradzieży - założył czapkę oraz okulary utrudniające rozpoznanie. Do sklepu przyszedł tuż przed jego zamknięciem, gdzie oglądał różne zegarki. Na koniec przymierzył wartego 144 tys. złotych Rolexa, z którym wybiegł ze sklepu.

Więcej o: