Gdańsk. Tragiczny finał poszukiwań 29-letniego Pawła. Zwłoki dwóch osób

Tragiczny finał poszukiwań 29-letniego Pawła R. z Gdańska, który zaginął przed tygodniem. Nad ranem służby wyłowiły z Motławy jego ciało. Kilkadziesiąt metrów dalej nurkowie znaleźli też zwłoki starszego mężczyzny, którego tożsamość będzie dopiero ustalana przez służby.

W czwartek przed godziną 11 z Motławy wyłowiono ciało młodego mężczyzny - podały Radio Gdańsk i trójmiejska "Gazeta Wyborcza". Policja potwierdziła, że to 29-letni Paweł R., który przed tygodniem zaginął po tym, jak wyszedł z pubu przy ulicy Chlebnickiej. Miał wrócić do domu na gdańską Olszynkę, ale nigdy tam nie dotarł. Ślad urwał się właśnie nad Motławą, gdzie po raz ostatni zarejestrowały go kamery monitoringu. 

Gdańsk. Przy poszukiwaniach 29-latka znaleziono inne zwłoki

- Ciało wyłowili płetwonurkowe z Grupy Ratownictwa Specjalnego PCK Trójmiasto. Prowadzili oni poszukiwania w miejscu wytypowanym wcześniej przez policję - powiedziała w rozmowie z trójmiasto.pl Karina Kamińska z gdańskiej policji. Jak dodała, na miejsce przyjechał prokurator, który będzie wyjaśniał przyczyny śmierci mężczyzny. 

Tego samego dnia nurkowie natrafili też na drugie ciało, które znajdowało się w Motławie kilkadziesiąt metrów dalej - na wysokości ulicy Stągiewnej. Jak poinformowała "Wyborcza", to starszy mężczyzna, którego tożsamość będzie dopiero ustalana przez służby.

>>> Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski? Zobacz wideo:

Zobacz wideo
Więcej o: