Tomasz Lis w szpitalu w Olsztynie. Żona dziennikarza: Wszystko jest pod kontrolą

"Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym "stanie ciężkim" są całkowicie nieprawdziwe" - napisała na Twitterze dziennikarka Hanna Lis, żona dziennikarza Tomasza Lisa. Publicysta we wtorek trafił do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie.

Tomasz Lis we wtorek przebywał w Olsztynie w związku z wywiadem, który miał przeprowadzić z sędzią Pawłem Juszczyszynem. Jak informował lokalny serwis olsztyn.wm.pl, 53-letni dziennikarz źle się poczuł i trafił na badania do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego.

"Tomek ma się dobrze i dziękuje za Wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym „stanie ciężkim” są całkowicie nieprawdziwe" - napisała na Twitterze dziennikarka Hanna Lis, prywatnie żona Tomasza Lisa.

Zobacz także: Posłanka Lewicy Razem Magdalena Biejat o byciu szefową komisji rodziny i reakcjach PiS

Zobacz wideo

Tomasz Lis. Kariera dziennikarska

Tomasz Lis jest redaktorem naczelnym tygodnika "Newsweek". W przeszłości pracował m.in. jako reporter TVP, prezenter "Wiadomości", korespondent TVP w Stanach Zjednoczonych, szef i prowadzący "Faktów" TVN, szef "Wydarzeń" Polsatu i redaktor naczelny tygodnika "Wprost".

Więcej o:
Komentarze (198)
Tomasz Lis w szpitalu w Olsztynie. "Wszystko jest pod kontrolą"
Zaloguj się
 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 41 razy 19

  Redakcje DoRzeczy i wPolityce już otwierały szampana że stan Lisa jest bardzo ciężki.

  Nie wiem jak TVPiS, ale podejrzewam że Holecka z Ziemcem też świętowali.

 • mcguirre

  Oceniono 42 razy 18

  Po wpisach widzę, że miłujący bliźniego swego Polacy-katolicy dają upust temu czego nauczyła ich katecheza. Wasz bóg jest z was dumny.

 • mejson.e

  Oceniono 45 razy 15

  Zdrowia, Panie Redaktorze!

 • hen-live

  Oceniono 24 razy 12

  Mam nadzieję że w każdy piątek o 8 rano w Radiu TOK FM trójka komentatorów Lis,Wołek,Władyka jeszcze długo będzie w komplecie.Życzę Panu Lisowi szybkiego powrotu do zdrowia.

 • padarewski

  Oceniono 20 razy 8

  Biorąc pod uwagę wysyp płatnych pisich trolli chyba Tomasz Lis nieźle wku...a pis

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX