Leszno. Wyszedł z auta i uderzył kobietę. Agresywny kierowca usłyszał wyrok

Michał N., który w lipcu zaatakował przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę, został skazany na rok więzienia. Tego samego dnia wyszedł z aresztu.

Do zdarzenia doszło w lipcu bieżącego roku w Lesznie (woj. wielkopolskie). Marianna P., przechodząc przez przejście, chciała ominąć stojące na nim porsche. Siedzący w nim Michał N. nagle wyszedł z auta i uderzył ją w twarz. Po chwili wsiadł ponownie do samochodu i próbował zepchnąć kobietę z przejścia dla pieszych. Zdarzenie zostało uwiecznione na nagraniu.

Kierowca porsche usłyszał wyrok

Jak poinformował "Głos Wielkopolski", w środę kierowca porsche usłyszał wyrok. Został skazany na rok więzienia. Tego samego dnia Michał N. wyszedł z aresztu, ponieważ został uchylony środek zapobiegawczy. Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze. Poza atakiem na kobietę w Lesznie został skazany za usiłowanie rozboju i wymuszenia 100 tys. zł.

Sąd zdecydował, że Michał N. ma zapłacić Mariannie P. osiem tys. zł, a mężczyźnie, od którego próbował wymusić pieniądze - 15 tys. zł.

>>> Korytarz ratunkowy jest przeznaczony dla karetek. Nie blokuj go, bo sam możesz kiedyś potrzebować pomocy. Zobacz wideo:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (171)
Leszno. Wyszedł z auta i uderzył kobietę. Agresywny kierowca usłyszał wyrok
Zaloguj się
 • 19ikowal77

  Oceniono 36 razy 30

  Częścią kary powinno być opublikowanie wizerunku (imię, nazwisko + słitfocia). Policja powinna mieć stronę internetową, na której powinno to wisieć aż do zatarcia wyroku.

 • seroo1

  Oceniono 37 razy 27

  Na miejscu psiarni zainteresowałbym się, dlaczego ten bydlak dobrowolnie poddał się karze? Co takiego miał w domu, że wolał dać się zamknąć niż dopuścić do drobiazgowego śledztwa z przeszukaniem?

 • re_x

  Oceniono 29 razy 23

  śmiać się czy płakać?" a mężczyźnie, od którego próbował wymusić pieniądze - 15 tys. zł."...skoro chciał wymusić 100tys.,to co najmniej tyle powinien zapłacić,albo kilka razy tyle,a tak bandyctwo w Polsce jest opłacalne!

 • danillko

  Oceniono 28 razy 22

  "Michał N. ma zapłacić Mariannie P. osiem tys. zł, a mężczyźnie, od którego próbował wymusić pieniądze - 15 tys. zł."
  Ciekawe od kogo wymusi te zasądzone 23 tysiące...

 • jackanapes

  Oceniono 29 razy 21

  Aby "sprawiedliwości stało się zadość" facet, który lubi Mariannę P. powinien teraz obtłuc twarzoczaszkę Michała N., bacząc by koszt wstawienia jego protezy zębowej nie przekroczył zasądzonej kwoty.
  Ząb za ząb.

 • cezaryk

  Oceniono 37 razy 19

  > Wyszedł z auta i uderzył kobietę
  Gdyby wyszedł z auta i uderzył człowieka, to byłoby coś. Prawdziwe bydlę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX