Leszno. Wyszedł z auta i uderzył kobietę. Agresywny kierowca usłyszał wyrok

Michał N., który w lipcu zaatakował przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę, został skazany na rok więzienia. Tego samego dnia wyszedł z aresztu.

Do zdarzenia doszło w lipcu bieżącego roku w Lesznie (woj. wielkopolskie). Marianna P., przechodząc przez przejście, chciała ominąć stojące na nim porsche. Siedzący w nim Michał N. nagle wyszedł z auta i uderzył ją w twarz. Po chwili wsiadł ponownie do samochodu i próbował zepchnąć kobietę z przejścia dla pieszych. Zdarzenie zostało uwiecznione na nagraniu.

Kierowca porsche usłyszał wyrok

Jak poinformował "Głos Wielkopolski", w środę kierowca porsche usłyszał wyrok. Został skazany na rok więzienia. Tego samego dnia Michał N. wyszedł z aresztu, ponieważ został uchylony środek zapobiegawczy. Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze. Poza atakiem na kobietę w Lesznie został skazany za usiłowanie rozboju i wymuszenia 100 tys. zł.

Sąd zdecydował, że Michał N. ma zapłacić Mariannie P. osiem tys. zł, a mężczyźnie, od którego próbował wymusić pieniądze - 15 tys. zł.

>>> Korytarz ratunkowy jest przeznaczony dla karetek. Nie blokuj go, bo sam możesz kiedyś potrzebować pomocy. Zobacz wideo:

Zobacz wideo
Więcej o: