Olsztyn: zielona, parująca ciecz wydobywa się spod ziemi. Służby proszą o ostrożność

Na jednej z ulic w Olsztynie mieszkańcy zaobserwowali wyciek zielonej, parującej substancji. Ciecz wydobywa się spod ziemi. Na miejscu pracują już służby.

Jak informuje portal olsztyn.wm.pl do zdarzenia doszło przy ulicy Wyszyńskiego w Olsztynie, w pobliżu jednej ze stacji benzynowych. Na miejsce wysłani zostali strażacy, policjanci oraz pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej. Funkcjonariusze zablokowali jeden pas ruchu oraz odgrodzili chodnik.

Wyciek zielonej, parującej substancji w Olsztynie

Według ustaleń dziennikarzy wyciek zielonej wody to efekt awarii sieci ciepłowniczej. Na razie nie wiadomo, co było jej przyczyną ani jak długo potrwają utrudnienia w tym miejscu. Charakterystyczny zielony kolor wyciekającej spod ziemi wody oraz duża ilość pary nie stanowią zagrożenia dla mieszkańców Olsztyna.

 

Kierowcy przejeżdżający obok miejsca zdarzenia oraz piesi proszeni są jednak przez funkcjonariuszy o ostrożność.

Więcej o:
Komentarze (166)
Olsztyn: zielona, parująca ciecz wydobywa się spod ziemi. Służby proszą o ostrożność
Zaloguj się
 • pan.szklanka

  Oceniono 70 razy 62

  To najzupełniej normalne. Gdy przyjadę panowie w czarnych garniturach, proszę się uśmiechnąć do lampy błyskowej.

 • wiceherszt

  Oceniono 38 razy 36

  Ehh... Kolor kosmiczny, ale w rzeczywistości po prostu pękła rura doprowadzająca wodę do centralnego ogrzewania. Kolorek symbolizuje słynne "Polak potrafi". Niektórzy zmyślni obywatele swojego czasu oszczędzali na ciepłej wodzie i podłączali kran z "ciepłą" do CO. Zorientowawszy się w procederze ciepłownicy postanowili farbować tę wodę na różne wesołe kolorki, żeby "złotym rączkom" przeszło :)

 • strange_email

  Oceniono 28 razy 24

  To oczywiste co to jest. To wybija podskorny wrzod, w ktorym zgromadzily sie niewyobrazalne poklady zawisci, nienawisci, rasizmu i pogardy gromadzone przez lata, ba, nawet dziesieciolecia, wsrod niektorych czlonkow tego narodu.
  Kiedys to szambo musialo wybic. Ciekawe dlaczego w Olsztynie.

 • kzet69

  Oceniono 24 razy 14

  Gdyby to było na Nowogrodzkiej to sprawa jasna - wybiło pisowskie szambo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX