Rybnik. Śmierć 36-latka uderzonego w twarz. Poszukiwany mężczyzna sam zgłosił się na policję

Rybnik. Mężczyzna, który podejrzewany jest o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym, sam zgłosił się na policję. Wczoraj Komenda Miejska Policji w Rybniku opublikowała kadry z monitoringu, na których było widać było wizerunki pary poszukiwanych.
Zobacz wideo

Jak czytamy w komunikacie Komendy Miejskiej Policji w Rybniku poszukiwany mężczyzna sam rozpoznał się na zdjęciach z monitoringu i postanowił zgłosić się na komendę. Funkcjonariusze ustalili także tożsamość kobiety, która była wtedy z poszukiwanym.

Rybnik: poszukiwany mężczyzna sam zgłosił się na policję

25-latek zostanie przesłuchany w sprawie, możliwe że usłyszy zarzuty. Śledztwo prowadzone jest w sprawie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło 1 grudnia około godziny 20 na ulicy Zamkowej w Rybniku.

25-latek wraz z kobietą robili sobie zdjęcia na tle pomnika byłego burmistrza miasta. Wtedy podszedł do nich 36-letni mężczyzna. Wkrótce między nimi doszło do szarpaniny, podczas której podejrzewany uderzył w twarz poszkodowanego. W jego wyniku mężczyzna upadł na ziemię i doznał urazu głowy. 36-latka nie udało się uratować.

Więcej o:
Komentarze (124)
Rybnik. Śmierć 36-latka uderzonego w twarz. Poszukiwany mężczyzna sam zgłosił się na policję
Zaloguj się
 • qcleszek1

  Oceniono 57 razy 29

  Głąb zaczął , a człowiek ma przykrości . Pewnie pijany menel bawił się w szeryfa .

 • pardonsik

  Oceniono 32 razy 16

  Rybnik to stan umysłu ... Światowa stolica smogu i palonego gumowca w piecu domowym :(

 • zebrzec

  Oceniono 32 razy 14

  śmieć zapewne podszedł zaczepiał, noirmalni ludzie teraz maja przesrane do konca zycia..

 • stop.polonizacji.europy

  Oceniono 39 razy 11

  Zdziwiłem się na początku, że tak poważne zarzuty, ale potem zrozumiałem, jakiemuś leszczowi puściły nerwy i można zabłysnąć. Przemocy nie popieram, ale trzeba się określić: albo ścigamy wszystkie uderzenia w twarz uznając, że zagrażają zdrowiu/życiu, albo ten pan powinien odpowiadać za nieumyślne spowodowanie śmierci, bo to nie jego wina, że drugi pan nieszczęśliwie upadł. Osobiście uważam, że każde uderzenie pięścią w twarz jest usiłowaniem zabójstwa lub spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, niestety w tym kraju wszystko zależy od skutku oraz powiązań kata i ofiary.

 • eisbergh

  Oceniono 85 razy 9

  Jak czytam komentarze pod tym tekstem, to dochodze do wniosku, ze PL powinna zostac usunieta z grona cywilizowanych panstw Europy, z UE. Polacy swoja mentalnoscia plasuja sie wsrod narodow b. ZSRR. O tym, ze lysy dres ze swoja lala jest zwyklym bandyta nie tyle swiadczy fakt pobicia 36-latka (o ewentualnej obronie wlasnej zadecyduje sad) - o bandytyzmie tej parki swiadczy przede wszystkim to, ze pozostawili lezacego, umierajacego czlowieka bez pomocy. A poza wszelka watpliwoscia uzycie sily, uderzenie drugiego czlowieka jest PRZESTEPSTWEM

 • starczypl

  Oceniono 21 razy 9

  to nie baba z biała różą. je można napierd...ć...

 • izabelin56

  Oceniono 8 razy 8

  Ludzie, powściągliwosci trochę! Tekst jest krótki, informacji w nim mało, a wy na jego podsawie piszecie csłe scenariusze, z dialogami włącznie. Byliscie tam? Widzieliscie to? Czy po prostu "znacie życie"?

 • mo.ye

  Oceniono 8 razy 8

  Nie oglądał "Ojca Mateusza" to nie wie, że wystarczy kogoś pchnąć i ten może zginąć. W Sandomierzu tak większość ginie...

 • okrutnykibol

  Oceniono 9 razy 5

  Wy wszyscy w tych komentarzach tak na serio? Nikogo z Was nie było na miejscu, ale już wiecie, że ten, który zginął sam zaczął? Na razie jest informacja, że podszedł. Natomiast jak już tak bronicie tego, który uderzył to wyjaśnijcie mi, proszę, dlaczego musiał się sam zgłosić? Dlaczego nie zaczekał na policję, czy karetkę? Czyżby nieudzielenie pomocy?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX