Rybnik. Śmierć 36-latka uderzonego w twarz. Poszukiwany mężczyzna sam zgłosił się na policję

Rybnik. Mężczyzna, który podejrzewany jest o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym, sam zgłosił się na policję. Wczoraj Komenda Miejska Policji w Rybniku opublikowała kadry z monitoringu, na których było widać było wizerunki pary poszukiwanych.
Zobacz wideo

Jak czytamy w komunikacie Komendy Miejskiej Policji w Rybniku poszukiwany mężczyzna sam rozpoznał się na zdjęciach z monitoringu i postanowił zgłosić się na komendę. Funkcjonariusze ustalili także tożsamość kobiety, która była wtedy z poszukiwanym.

Rybnik: poszukiwany mężczyzna sam zgłosił się na policję

25-latek zostanie przesłuchany w sprawie, możliwe że usłyszy zarzuty. Śledztwo prowadzone jest w sprawie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło 1 grudnia około godziny 20 na ulicy Zamkowej w Rybniku.

25-latek wraz z kobietą robili sobie zdjęcia na tle pomnika byłego burmistrza miasta. Wtedy podszedł do nich 36-letni mężczyzna. Wkrótce między nimi doszło do szarpaniny, podczas której podejrzewany uderzył w twarz poszkodowanego. W jego wyniku mężczyzna upadł na ziemię i doznał urazu głowy. 36-latka nie udało się uratować.

Więcej o: