Dwaj Ukraińcy zadźgani w gospodarstwie koło Puław. Policja zatrzymała ich 36-letniego rodaka

W niedzielę na terenie gospodarstwa koło Puław znaleziono ciała dwóch mężczyzn. Jak się okazało, byli to pracujący tam Ukraińcy. Policja zatrzymała w związku ze sprawą 36-latka, ich rodaka, podejrzanego o dokonanie zbrodni.

W niedzielę 8 grudnia na terenie jednego z gospodarstw w Dobrosławowie (woj. lubelskie, gmina Puławy) znaleziono ciała dwóch mężczyzn. Na miejsce po godz. 13 dotarła policja, a także lekarz - stwierdzono, że do ich śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie.

Ustalono, że mężczyźni to obywatele Ukrainy i pracowali w gospodarstwie, w którym odnaleziono ich ciała. Jak informował "Dziennik Wschodni", Ukraińcy najprawdopodobniej zginęli na miejscu, mieli liczne rany kłute w okolicach klatki piersiowej i szyi, zadane nożem.

Zobacz wideo

Lubelskie. Podwójne zabójstwo na gospodarstwie? Policja zatrzymała 36-latka

Policja jeszcze w niedzielę zatrzymała 36-latka z Ukrainy, podejrzanego o popełnienie podwójnego zabójstwa. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna znał ofiary i pracował razem z nimi na terenie gospodarstwa.

W poniedziałek policja nie przekazała więcej informacji na temat sprawy, wiadomo jedynie, że trwają "dalsze czynności procesowe" z udziałem 36-latka. Za zabójstwo grozi nawet dożywocie.

Więcej o: