Rybnik. Zmarł 36-latek uderzony w twarz. Policja publikuje zdjęcia poszukiwanej pary

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Rybniku poszukują dwóch osób, w sprawie śmierci 36-letniego mężczyzny. Funkcjonariusze proszą o pomoc wszystkich, którzy rozpoznają osoby widoczne na opublikowanych zdjęciach.
Zobacz wideo

Policjanci prowadzą postępowanie w sprawie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. W wyniku poniesionych obrażeń nie żyje 36-letni mężczyzna.

Śmierć 36-latka w Rybniku. Policjanci poszukują dwóch osób

Według ustaleń śledczych mężczyzna i kobieta, widoczni na zdjęciach udostępnionych przez policję, robili sobie zdjęcia na tle pomnika byłego burmistrza miasta. Miało to miejsce 1 grudnia około godziny 20:00 przy ulicy Zamkowej w Rybniku.

W pewnym momencie do pary podszedł 36-letni mężczyzna. Między grupą doszło do szarpaniny, w trakcie której poszukiwany mężczyzna uderzył w twarz pokrzywdzonego. 36-latek upadł na ziemię i doznał urazu głowy.

Lekarzom nie udało się uratować poszkodowanego. Kobieta i mężczyzna, którzy brali udział w szarpaninie oddalili się z miejsca zdarzenia. Para podejrzewana jest o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym.

Policja prosi wszystkie osoby mogące pomóc zidentyfikować poszukiwanych lub znających miejsce ich pobytu o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rybniku. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerami: (32) 429 52 55 i (32) 429 52 80 lub mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl. Można też kontaktować się z najbliższymi jednostkami policji i dzwonić pod numer alarmowy 997 lub 112.

Więcej o: