Gdańsk. 29-letni Paweł Romanowski zaginął po wyjściu z pubu. Monitoring pokazał kręgi na rzece

Zaginął Paweł Romanowski. 29-latek wyszedł w czwartek wieczorem z pubu. Od tej chwili nie ma z nim konatktu. Policja bierze pod uwagę utonięcie. Poszukiwania prowadzi ekipa nurków.

Policja w Gdańsku poszukuje Pawła Romanowskiego. 29-latek w czwartek 5 grudnia ok. godz. 23:00 wyszedł z pubu No To Cyk przy ul. Chlebnickiej. Miał wrócić do domu na gdańską Olszynkę. Od tamtej pory nie kontaktował się z rodziną. Jego telefon jest nieaktywny.

Na profilu "Zaginieni przed laty" pojawił się rysopis Pawła Romanowskiego. Mężczyzna ma 173 cm wzrostu i waży około 90 kg. 29-latek ma blond włosy i szare oczy.

Policja bierze pod uwagę utonięcie

Jak podała Wirtualna Polska, policjanci zabezpieczyli nagrania z miejskiego monitoringu. Jedno z nich uwieczniło 29-latka, jak idzie ul. Pożarniczą wzdłuż Motławy. Na innym widać rozchodzące się w rzece kręgi. W poniedziałek ekipa nurków ma przeczesywać kanał Motławy za pomocą sonaru.

>>> Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski? Zobacz wideo:

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (51)
Gdańsk. 29-letni Paweł Romanowski zaginął po wyjściu z pubu. Monitoring pokazał kręgi na rzece
Zaloguj się
 • siwywaldi

  Oceniono 16 razy 10

  Zupełnie nie rozumiem, DLACZEGO nachlani idący wzdłuż rzeki, uważają, że KONIECZNIE trzeba się odlewać do wody, a nie na stojące dalej od brzegu mur, czy drzewo? :-(
  W dodatku o mur czy drzewo, można się przecież oprzeć... :-)

 • Kasia M

  Oceniono 10 razy 10

  Kuzwa jak to jest że młodzi ludzie podpici idą z pubu wprost do rzeki się topią nosz kuzwa co jest!!!! i ile jest tych przypadków!!!!?????

 • barbara333-4

  Oceniono 11 razy 9

  co oni im dają w tych pubach, chyba już 5 ty po wyjsciu z pubu ginie

 • a.k.traper

  Oceniono 16 razy 8

  Jeżeli przyjął sporą dawkę to wszystkie warianty są możliwe.

 • c.t.k

  Oceniono 7 razy 5

  Sam pił?. Gdzie byli kumple?.

 • nieotake

  Oceniono 7 razy 5

  A może poczuł chłop zew natury, wziął i pisdnął wszystko, wsiadł do pociągu bylejakiego i zaszył się w Puszczy Knyszyńskiej?

 • vincent33

  Oceniono 7 razy 5

  z wyglądu sympatyczny facet
  kurcze tyle bezsensownych zdarzeń ma miejsce każeego dnia

 • satirre

  Oceniono 8 razy 4

  Kolejne utonięcie po pubie - warto sprawdzić, czy nie jest to efekt środków tzw. dopalaczy - ich skutki są tak straszne i różne -np. człowiek fiksuje i myśli, że jest rybą. Może dosypują coś, albo biorą samowolnie... Sam alkohol by tak nie zadziałał...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX