Dziś pogrzeb 10-latka uduszonego przez matkę w hotelu w centrum Lublina

W Kłodnicy w województwie lubelskim odbędzie się pogrzeb 10-letniego Filipa. Chłopiec został zamordowany przez własną matkę. Kobieta przyznała się już do winy.
Zobacz wideo

Jak podaje "Super Express", pogrzeb zamordowanego dziecka odbędzie się w czwartek 5 grudnia o godzinie 11:00. Uroczystości pogrzebowe zaplanowane zostały w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Kłodnicy w województwie lubelskim.

Kłodnica: dziś odbędzie się pogrzeb 10-letniego chłopca, uduszonego przez własną matkę

10-letni Filip S. został znaleziony martwy w piątek 29 listopada w hostelu w centrum Lublina. Na miejscu nie było jednak matki dziecka, która zameldowała się z chłopcem dzień wcześniej. Policjantom udało się jednak znaleźć kobietę, która usłyszała zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem, w wyniku motywacji zasługującej na szczególne potępienie. 38-letnia kobieta przyznała się do winy.

Monika S. była już wcześniej znana policji. Pod koniec 2018 roku na jaw wyszły nieprawidłowości finansowe w Bractwie Miłosierdzia im. świętego Brata Alberta w Lublinie. Prezesem tej instytucji była właśnie matka zamordowanego chłopca. Śledczy zarzucili jej przywłaszczenie ponad 220 tysięcy złotych.

Więcej o: