Pogoda na dziś - czwartek 5 grudnia. Czeka nas bardzo słoneczny dzień

Pogoda na dziś - czwartek 5 grudnia. Zgodnie z zapowiedziami synoptyków czwartek będzie bardzo łonecznym dniem. Termometry w całym kraju pokażą od 2 do 4 stopni, nigdzie nie będzie też padać.
Zobacz wideo

W czwartek meteorolodzy przewidują bardzo ładną pogodę. W całym kraju przez większość dnia prognozowane jest niemal bezchmurne niebo.

Temperatura. Dziś maksymalnie od 2 do 4 stopni

Najniższa temperatura zapowiadana jest przez synoptyków dla województwa lubelskiego, świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Jeden stopień więcej pokażą termometry w Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Olsztynie i Białymstoku. Najcieplejszy dzień czeka mieszkańców województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, opolskiego i mazowieckiego. Tam maksymalnie 4 stopnie w ciągu dnia. W nocy temperatura spadnie do -3 stopni na południu i 1 stopnia na północy. W kotlinach górskich będzie jednak nawet do -8 stopni.

Pogoda na dziś - czwartek 5 grudnia.Pogoda na dziś - czwartek 5 grudnia. gazeta.pl

Opady. Na wybrzeżu możliwe silne porywy wiatru

Nad ranem niewielkie zachmurzenie zapowiadane jest w województwie pomorskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim i w południowych regionach Dolnego Śląska. Wieczorem więcej chmur także na północnym zachodzie Polski. Przez większą część dnia w całym kraju dominować będzie jednak niemal bezchmurne niebo. W żadnym województwie nie będzie dziś padać. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami na wybrzeżu wzmagający się do dość silnego.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o: