Długoterminowa prognoza pogody - grudzień 2019. Czy w Wigilię spadnie śnieg? Jaki będzie Sylwester?

Długoterminowa prognoza pogody na grudzień. Synoptycy przewidują, jakie warunki atmosferyczne będziemy obserwować w Boże Narodzenie i Sylwestra. Czy spełnią się marzenia o białych świętach?
Więcej o:
Komentarze (9)
Długoterminowa prognoza pogody - grudzień 2019. Czy w Wigilię spadnie śnieg? Jaki będzie Sylwester?
Zaloguj się
 • mcguirre

  Oceniono 8 razy 6

  A Amerykanie mówili o tej zimie jako strasznej bestii ze wschodu czy jakoś tak ? Chyba Indianie chrust zbierali i stąd ten wniosek :)

 • derp979

  Oceniono 3 razy 3

  "Czy w Wigilię spadnie śnieg?" Strzelam, że tak. I moja prognoza jest bardziej wiarygodna niż wasza na za trzy dni, bo mam 50% szansy na trafienie, a wasze prognozy sprawdzają się w 38% przypadków xD

 • rusham

  Oceniono 4 razy 2

  straszne zima w grudniu

 • equidad

  0

  Nie marzę o białych świętach. Jak się ma w perspektywie kilkaset kilometrów podróży samochodem (komunikacji publicznej brak) do bliskich i z powrotem (i to nie autostradami) to się marzy o suchej jezdni i dodatniej temperaturze, a nie o śniegu i mrozie. Po grzyba mi "atmosfera", jak utkne gdzieś na nieodsniezonej drodze albo spotkam na trasie "miszcza kierownicy" na letnich oponach, któremu zima niestraszna i w najlepszym wypadku wyląduję w rowie. Nie każdy siedzi na tyłku przez całe święta i ogląda świat przez okno. Na szczęście zarówno zwolennicy, jak i przeciwnicy "białych świąt" nie mają żadnego wpływu na to, jaka będzie pogoda.

 • antymemo

  0

  Jaki nie będzie Sylwester, Jaki będzie dohtor !

 • aerofan

  0

  "Końcówka roku może być zimowa (…) temperatura od 3 do -2 stopni". Ile lat ma autor artykułu ? Od 3 do -2 stopni do jest odwilż, a nie zima, no ale może nie widział prawdziwej zimy...

 • opiniamoja

  0

  będzie śnieg i minus 5 ???? - jak żyć ????

 • kink4

  0

  Pięknie się czyta te prognozy, ale to dla kretynów, bo za oknem leży śniegi jest 1 stopień. Chyba że jest to prognoza na grudzień 2791 rok.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX