Niedziele handlowe - grudzień 2019. Czy sklepy będą dzisiaj otwarte?

Czy 1 grudnia będziemy mogli zrobić zakupy? Czy dzisiejszy dzień to niedziela handlowa? Podpowiadamy.
Zobacz wideo

Mamy złą wiadomość dla osób, które chciały zrobić dziś zakupy - 1 grudnia 2019 roku nie jest niedzielą handlową. Oznacza to, że supermarkety i sklepy w galeriach handlowych będą dziś zamknięte. W dni takie jak ten można zrobić zakupy w nielicznych sklepach, m.in. w punktach na dworcach, w placówkach pocztowych, na stacjach benzynowych lub w sklepach, w których sprzedaje sam właściciel przedsiębiorstwa.

Kalendarz niedziel handlowych na 2019 rokKalendarz niedziel handlowych na 2019 rok Fot. Gazeta.pl

Niedziele handlowe 2019 i 2020. Ile będzie niedziel handlowych w przyszłym roku?

W tym miesiącu wypadną trzy niedziele handlowe. Zakupy będziemy mogli zrobić 15, 22 i 29 grudnia. Od następnego roku liczba niedziel handlowych wyraźnie się zmniejszy - będzie ich tylko siedem w ciągu całego roku. W 2020 roku niedzielami handlowymi będą: ostatnia niedziela w styczniu, kwietniu, czerwcu i sierpniu, jedna niedziela przed Wielkanocą i dwie niedziele przed Świętami Bożego Narodzenia.

Więcej o:
Komentarze (24)
Niedziele handlowe - grudzień 2019. Czy sklepy będą dzisiaj otwarte?
Zaloguj się
 • ziggybam

  Oceniono 8 razy 4

  Z dziennikarzy się śmiejecie, że to publikują? Sami z siebie się śmiejscie! Gdyby takie "newsy" i inne plotkowe historyjki regularnie nie biły tu rekordów odsłon, nikt tego by nie publikował. Podobnie jak w polityce - to nie Kaczor jest koszmarem, to tabuny głosujących na niego bałwanów.

 • lech40

  Oceniono 4 razy 4

  Brawo UZ, nie dałeś się wypchnąć z tej intratnej never ending story ! Wygrałeś z liczną konkurencją, wracasz! Brawo ty!
  Czy piszesz też (równie porywająco) na inne tematy ? Ale pewnie jesteś tak zajęty niedzielami, że nie masz czasu na nic innego.
  Jakoś nie widuję twoich inicjałów nigdzie poza...

 • Oceniono 10 razy 4

  Nareszcie nareszcie nareszcie -informacja dnia!!, wiem, że dzisiaj z zakupów nici, lecz już wczoraj wciskałem kit Grażynie, że dzisiaj jest black Sunday i muszę stanąć w kolejce w Lidlu aby kupić w promocji dla Dżastina klocki LEGO a przy okazji nie pójść z nią do kościoła, ale UZ mnie przykapował.

 • is200

  Oceniono 3 razy 3

  ..ależ to państwo o mnie dba, żebym przypadkiem przed świętami za dużo nie wydał i stał w bydło-kolejkach przed świętami! o dziękuję ci łaskawy pisie! twój poddany!

 • domowy daeodon

  Oceniono 8 razy 2

  Nie mogę jeść spać chodzić do pracy awet nie chcę mi się iść do piwnicy na zebranie mieszkańców bloku w kontekście podjęcia decyzji gdzie będziemy chodzić handlowe niedziele na zakupy, spowodowane to jest faktem, że nie wiem i nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi na pytanie czy na kasie numer 1 w w sklepie Serpol naprzeciwko będzie Wacława B??. Nawet zamieszczana tabelka przez autora artykułu już mnie tak nie cieszy jak kiedyś.

 • Fan Fan Czarny tulipan

  Oceniono 8 razy 2

  Straszna brutalna prawda ale przeżyję z kamienną twarzą eskimosa. Na szczęście w grudniu są aż 3 i o tym wiem, zresztą zespół redakcyjny nie omieszka mi mojej rodzinie sąsiadom mieszkańcom ulicy oraz wszystkim obywatelom RP o tym przypominać. Chcę jednocześnie wyrazić ubolewanie, że o powyższym dowiaduje się dopiero od czwartku w górę a nie od poniedziałku skandal skandal skandal

 • baxter21

  Oceniono 3 razy 1

  I oto jest nasz cv.el naczelny wybiórczej , czyli uz i jego niedziele handlowe. Ciebie powinni pogonić z tej gazetki już rok temu. Ale jako ze tutaj nikt poważny nie redaguje gazety , to oto mamy wyniki

 • Oceniono 6 razy 0

  Jako jedyny z naszej ekipy który potrafi pisać stanowczo się zapytowywuje gdzie podziały się nasze dwie łapki spod Biedronki które stały w krzakach?!. Wiemy, że dzisiaj nie handlowa niedziela ale lubimy tam siedzieć ponieważ kupujemy towar bez problemu na pobliskim bazarku w 24h. Podpisano: kolano, Mussolini i Rysio chirurg

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 1 raz -1

  W poniedziałek czekamy na artykuł " Czy niedziela 1.12 była handlowa? Czy sklepy były wczoraj otwarte? Odpowiadamy...".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX