Pogoda na dziś - wtorek 26 listopada. Duże zachmurzenie w całej Polsce

Pogoda na dziś - wtorek 26 listopada. Dziś synoptycy zapowiadają spore zachmurzenia w całym kraju. Niewielkie opady deszczu pojawią się jedynie w województwach zachodniopomorskim, łodzkim, świętokrzyskim i dolnośląskim.
Zobacz wideo

Meteorolodzy przewidują na dziś temperatury maksymalne w ciągu dnia dochodzące do 2 stopni na wschodzie i 9 stopni na południowym-zachodzie kraju. W nocy temperatura spadnie do -1 stopnia zwłaszcza na Podlasiu, Warmii i Mazurach.

Temperatura. Na północnym wschodzie jedynie 2-3 stopnie w ciągu dnia

Najniższa temperatura zapowiadana jest dziś w Białymstoku, gdzie będą 2 stopnie oraz w Olsztynie, gdzie będzie około 3 stopni. Jeden stopień więcej pokażą termometry w województwie lubelskim i pomorskim. W Warszawie, Kielcach, Toruniu i Bydgoszczy będzie z kolei 5 stopni. Najcieplejszy dzień czeka mieszkańców południowo-zachodniej Polski: 9 stopni będzie we Wrocławiu i Zielonej Górze, a 8 stopni w Opolu i Poznaniu. W pozostałych regionach od 6 do 7 stopni. W nocy temperatura spadnie do -1 stopnia na wschodzie i 6 stopni na zachodzie.

Pogoda na dziś - wtorek 26 listopada.Pogoda na dziś - wtorek 26 listopada. gazeta.pl

Opady. Dziś duże zachmurzenie w całej Polsce

Dziś w całej Polsce zapowiadane są zachmurzenie duże i umiarkowane. Większe rozpogodzenia możliwe jedynie w południowych częściach województw dolnośląskiego, opolskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Deszcz pojawi się po południu na Pomorzu Zachodnim, a wieczorem także na Ziemi Łódzkiej, Kielecczyźnie i Dolnym Śląsku. W nocy mgły ograniczające widoczność do 300 metrów pojawią się na wschodzie kraju. Wiatr będzie słaby, jedynie nad morzem bardziej umiarkowany.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o: