Komendant Główny Policji broni funkcjonariusza z Konina: W świetle prawa jest niewinny

Komendant Główny Policji Jarosław Szymczyk wraz z kierownictwem policji wydali oświadczenie, w którym obaj sprzeciwiają się atakowaniu policjantów w jakiejkolwiek formie. Komunikat pojawił się w związku z ostatnimi wydarzeniami, które miały miejsce w Koninie. W oświadczeniu wspominany jest także policjant, który śmiertelnie postrzelił 21-letniego Adama.
Więcej o:
Komentarze (397)
Komendant Główny Policji broni funkcjonariusza z Konina: W świetle prawa jest niewinny
Zaloguj się
 • arcymistrzpiekiel

  Oceniono 78 razy 60

  Policja grozi:a zniesławienie funkcjonariusza grozi kara grzywny lub do roku pozbawienia wolności. Naruszenie nietykalności zagrożone jest karą grzywny lub pozbawienia wolności do trzech lat. Za czynną napaść na funkcjonariusza, grozi do 10 lat więzienia - jeśli w wyniku ataku dojdzie do ciężkiego uszczerbku na zdrowiu funkcjonariusza, maksymalna kara wzrasta do 12 lat pozbawienia wolności.. Za zajebanie obywatela lub torturowanie go w kiblu paralizatorem policjantom nie grozi nic. Panstwo prawa.

 • waldekcie

  Oceniono 57 razy 41

  Rozumiem, że Komendant już przeprowadził postępowanie dowodowe, wygłosił mowy stron i orzekł. Nam pozostaje przyjąć do wiadomości i milczeć.

 • bialywywiad

  Oceniono 46 razy 38

  We Wrocławiu kiedyś chłopaka zawinęli na rynku. Skończył najpierw na podłodze kibla smażony paralizatorem a później w trumnie.

 • czarnyminio

  Oceniono 37 razy 33

  Skoro rektorem Wyższej Szkoły Policyjnej w Szczytnie jest niejaki Fałdowski opisany w superwizjerze TVN to jakie mają być kadry?

 • niekandydujacy_niepolityk

  Oceniono 39 razy 29

  Pan komendant nie ma prawa wydawać takich opinii.
  Od orzekania o winie (umyślnej lub nieumyślnej) lub jej braku JEST SĄD !!!!
  PROSZĘ NIE WYRĘCZAĆ SĄDU, bo to przeczy fundamentalnym zasadom Prawa Rzymskiego.
  Obowiązuje domniemanie niewinności, i do chwili wydania wyroku, jest oczywistością, że zarówno policjant, który zabił tego chłopca, jak i zabity są obaj niewinni.

 • 43elvis

  Oceniono 38 razy 26

  w sprawie śmierci Stachowiaka też uważał że wszystko było w porządku,nawet nie pamiętał czy oglądał zapis z maltretowania chłopca w ubikacji przez 6 narażonych na duże niebezpieczeństwo policjantów.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 30 razy 20

  W świetle prawa jest nie skazany :-)
  Tak jak Banaś albo Kaczyński :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX