Skarżysko-Kamienna. Wypadek na przejściu dla pieszych. Opiekunka i trójka dzieci trafiły do szpitala

Na przejściu dla pieszych w Skarżysku-Kamiennej doszło do wypadku. Prowadząca samochód osobowy kobieta potrąciła trójkę dzieci oraz ich opiekunkę. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 7 rano na ul. Legionów w Skarżysku-Kamiennej. Na przejściu dla pieszych kierująca samochodem osobowym potrąciła kobietę oraz towarzyszącą jej trójkę dzieci. Osoby te wracały ze stołówki do pobliskiego ośrodka szkolno-wychowawczego - informuje Polsat News, powołując się na słowa Jarosława Gwoździa z Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej.

Zobacz wideo

Skarżysko-Kamienna. Kobieta za kierownicą nie ustąpiła pierwszeństwa pieszym

W wyniku wypadku ranne zostały cztery osoby - dorosła kobieta oraz trójka dzieci w wieku powyżej 10 lat. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta prowadząca samochód osobowy nie ustąpiła im pierwszeństwa na przejściu dla pieszych. W chwili zdarzenia była trzeźwa. 

Portal skarzyskokamienna.naszemiasto.pl ustalił, że ranni to osoby w wieku 12, 16, 17 i 40 lat. Nastolatkowie zostali przewiezieni do szpitala dziecięcego w Kielcach, a ich opiekunka do szpitala w Skarżysku.

Więcej o: