Skarżysko-Kamienna. Wypadek na przejściu dla pieszych. Opiekunka i trójka dzieci trafiły do szpitala

Na przejściu dla pieszych w Skarżysku-Kamiennej doszło do wypadku. Prowadząca samochód osobowy kobieta potrąciła trójkę dzieci oraz ich opiekunkę. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala.
Więcej o:
Komentarze (95)
Skarżysko-Kamienna. Wypadek na przejściu dla pieszych. Opiekunka i trójka dzieci trafiły do szpitala
Zaloguj się
 • matitalolo

  Oceniono 38 razy 34

  Życie w tym wspaniałym watykańskim rezerwacie przywiślańskim jest chronione od chwili poczęcia, aż do przejścia dla pieszych.
  Kierowcy ,na potrącenia pieszych na pasach , mają czas ,aż do wprowadzenia w życie nowych przepisów . A, że dobra zmiana, nie ma na takie duperele czasu, ma ważniejsze sprawy, to kierowcy mogą spoko, stukać pieszych na pasach. Mają dużo czasu. Aż do stuknięcia na pasach , kogoś z rodziny ważnego członka dobrej zmiany. Wtedy swoim zwyczajem , dobra zmiana, załatwi zmianę przepisów w jedną noc.

 • Anna Kubat

  Oceniono 31 razy 27

  Jak długo jeszcze bedziemy tolerować zabójstwa i usiłowania zabójstwa na pasach dla pieszych? Tysiaczlotowy mandacik z pewnością obnizylby poziom adrenaliny u tych ku...wcow.

 • nukula4

  Oceniono 23 razy 21

  Jak PiS zmieni konstytucję to takie wypadki nie będą możliwe. Jak to zrobi i jaki jest związek między wypadkami a konstytucją nie wiem. Pytajcie PiS bo mnie nie odpowiadają.

 • viggen

  Oceniono 22 razy 20

  Taaa... A te barany od Gowina mówią: pieszy nie może mieć pierwszeństwa, musi ustąpić samochodowi...

 • donmarek

  Oceniono 18 razy 16

  W tym kraju życie jest chronione od poczęcia do narodzin !!! Później ... pocałuj mnie w doopę, to jest twoje życie i radź sobie sam !!!

 • yerry46

  Oceniono 15 razy 15

  Qrva, najwyższy czas zakończyć ten koszmarny serial !!

 • stary.gniewny

  Oceniono 17 razy 13

  W ramach wstępnego rozpoznania sprawy sąd bada pozycję społeczną i finansową stron.
  I tak, przykładowo, jeśli potrącono dziecko znajomej sędziny a samochodem jechały gumofilce to swoją jazdę popamiętają na długo.
  A jeśli samochodem pędził przykładowo znany redaktor, bez prawa jazdy, po pijanemu, kradzionym samochodem a wtarabaniła mu się jakaś rencistka zostanie przykładnie ukarana za złośliwe wbieganie pod koła.

 • wan4

  Oceniono 15 razy 13

  Gdzie była komórka w chwili zderzenia? Policja zabezpieczyła? Możne zdążyła wysłać tego smsa to jest ślad w systemie...

 • kingstonny

  Oceniono 8 razy 8

  Gdyby nazwisko i buzka tej pani byly opublikowane robiac jej wstyd na cala wies, blady starch by padl na innych. Wszak Polacy bardzo boja sie wstydu. Ale to jest Polska gdzie tajnosc sprawcy jest wazniejsza ponad wszystko. Dlaczego tak jest? Ano dlatego ze sprawca mogl by sie okazac pociotek jakiegos ministra, np. I co wtedy? Strach pomyslec !! Wszelkie inne tlumaczenia nie ujawniania danych przestepcow to pic dla ciemnego ludu. Czy to do ciebie kiedys dotrze, Kowalski?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX