Włocławek. Policjanci zawieszeni po tym, jak nagrywali półnagą zatrzymaną

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji we Włocławku nagrali półnagą kobietę, która wspina się na kratę w jednym z pomieszczeń. Na udostępnionym w internecie filmie słychać śmiech i przekleństwa policjantów.

W internecie pojawiło się nagranie, na którym widać półnagą kobietę wspinającą się po kratach celi. Film z zatrzymaną mieli nagrać policjanci z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku. Nagranie udostępnione zostało między innymi na stronie internetowej Zbigniewa Stonogi.

>>Motocyklista uniknął zderzenia z samochodem wyjeżdząjącym z podporządkowanej ulicy. Położył jednoślad i sunął po jezdni: 

Policjanci z KMP we Włocławku zawieszeni po publikacji półnagiej zatrzymanej wspinającej się po kratach celi

"Szokujące nagranie i zabawy policjantów z Włocławka (tylko dla dorosłych). Gdzie jest BSW KGP?! Policjanci nagrali sobie półnagą kobietę. W służbach mundurowych nie ma już ani kultury ani szacunku dla i do człowieka. Gdzie jest Biuro Spraw Wewnętrznych Komendy Głównej Policji?!" - tak Zbigniew Stonoga skomentował nagranie z komendy.

Do sprawy odniosła się już KMP we Włocławku, która w oświadczeniu poinformowała o wszczęciu czynności wyjaśniających w sprawie funkcjonariuszy. Ma je prowadzić Biuro Spraw Wewnętrznych. W tej sprawie poinformowano także prokuraturę we Włocławku.

"W związku z naruszeniem zasad etyki zawodowej oraz prokuratorskimi zarzutami przekroczenia uprawnień, które przedstawione zostały jednemu z funkcjonariuszy KMP z Włocławka informuję, iż wobec dwóch policjantów wszczęto postępowania dyscyplinarne" - czytamy w oświadczeniu komendy. W związku z nagraniem dwóch policjantów zostało już zawieszonych w czynnościach służbowych, rozpoczęto także procedury związane ze zwolnieniem ich z policji.

Więcej o:
Komentarze (179)
Włocławek. Policjanci zawieszeni po tym, jak nagrywali półnagą zatrzymaną
Zaloguj się
 • goldberg

  Oceniono 77 razy 65

  Państwo z gówna, pokoje na godziny wynajmowane w celach religijnych, loty samolotem na nieletnie ukraińskie prostytutki, srebrne wieże, mafia VAT w ministerstwie, wzór rodziny facet z kotem, ochrona księży pedofilów, przywileje dla belzebuba z torunia, ksiądz celebryta stuka 15-o latkę i trzeba teraz "odczarować" święcenia.

 • wielkioprawca

  Oceniono 50 razy 40

  Sadyści w mundurach czerpią chorą satysfakcję z poniżania podejrzanych. A to nagrywanie, a to wyzwiska.
  Najlepiej im wychodzi prowadzenie zatrzymanego o 6 rano w jego mieszkaniu i wyprowadzanie go w samych gatkach, na bosaka i z rękami nie tylko skutymi kajdankami ale i wykręconymi by uzyskać pozycję pochyloną poniżającą delikwenta i jednocześnie sugerującą wszystkim - to jest przestępca jeszcze bez wyroku sądu. Oczywiście to wszystko po wcześniejszym cynku do mediów tak by nagranie z poniżania podejrzanego ukazało się w mediach.
  Ktoś za takich psycholi hańbiących mundur powinien się zabrać. Dobrze, że te patologię socjopatów policyjnych w przeciwieństwie do gawiedzi żądnej krwi dostrzega Rzecznik Praw Obywatelskie Adam Bodnar.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 35 razy 25

  Wróciła komuna wróciły milicyjne standardy u tych prawie emerytów :-)
  Bo przecież oni zostaną odesłani na emeryturę a nie wyrzuceni z pracy :-)

 • antropoid

  Oceniono 31 razy 21

  Przecież ten słynny eksperyment z podziałem tzw, zwykłych ludzi na osadzonych i strażników, to nie był jakiś wybryk natury. Tylko pokazał, co robi z ludźmi władza.

 • paseo

  Oceniono 16 razy 14

  a co z tymi ktorzy zatrzymali kobiete bo napisala PZPR na drzwiach senatora PiS a potem skuta kajdankami rozebrali do naga na komendzie,zrobili jej rewizje osobista a wszystko nagrywali i robili zdjecia !???????

 • koles751

  Oceniono 18 razy 14

  Problemem jest to, że Policja wie o takich sprawach zanim ujrzą one światło dzienne, ale reaguje dopiero po publikacjach w mediach.
  Od tego się zaczyna, a na zabijaniu ludzi kończy, jak miało to miejsce z Igorem Stachowiakiem czy ostatnio w Koninie.

 • cezar85

  Oceniono 22 razy 14

  Szczęście, że nie zastrzelili

  bo w klatce łatwiej trafić

 • tempa-dzida2

  Oceniono 16 razy 12

  Jakoś z interwencji lub katowania zatrzymanych, to nagrań nie ma ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX