Konin. Jest data pogrzebu 21-letniego Adama C., który został postrzelony przez policjanta

Tydzień po tragicznych wydarzeniach odbędzie się pogrzeb 21-letniego Adama C., który został śmiertelnie postrzelony przez policjanta. Pogrzeb mężczyzny zaplanowano na czwartek 21 listopada.

Jak informuje "Głos Wielkopolski" ceremonia pogrzebowa Adama C. zaplanowana została na czwartek 21 listopada. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 12 - wtedy też wystawiona zostanie trumna z ciałem mężczyzny.

Jest data pogrzebu 21-latka postrzelonego przez policjanta w Koninie

O 13 rozpocznie się msza święta w intencji zmarłego, która zostanie odprawiona w kościele pod wezwaniem świętego Wojciech w Koninie. Po niej ciało Adama C. zostanie złożone na lokalnym cmentarzu komunalnym.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się dokładnie tydzień po tragicznych wydarzeniach, w wyniku których zginął 21- letni Adam C. Mężczyzna został śmiertelnie postrzelony przez policjanta, podczas próby zatrzymania. Według dotychczasowych ustaleń młody mężczyzna miał zacząć uciekać przed funkcjonariuszami. W niejasnych do tej pory okolicznościach policjant oddał w stronę 21-latka strzał, który okazał się śmiertelny. Z zeznań policjantów wynika, że mężczyzna miał próbować zaatakować policjantów nożyczkami.

Więcej o: