Świętokrzyskie. Po awanturze wywiózł ojca z domu. Znaleziono ciało 51-latka

Znaleziono ciało 51-letniego mężczyzny, którego 27-letni syn wywiózł w sobotę w nieznanym kierunku. O trwającej akcji poszukiwawczej pisaliśmy dzisiaj rano.

Jak informowaliśmy, od soboty 16 listopada trwały poszukiwania dwóch mieszkańców gminy Łubnice. Tego dnia 27-letni mężczyzna wdał się w awanturę ze swoim 51-letnim ojcem, po czym siłą wciągnął go do samochodu i wywiózł w nieznanym kierunku. Rodzinie nie udało się z nimi skontaktować, żaden z nich nie wrócił do domu, dlatego zgłoszono ich zaginięcie.

>>> Czy wiesz, co zrobić, gdy zaginie ktoś bliski?

Zobacz wideo

W poszukiwania obu mężczyzn zaangażowano znaczne siły, ponieważ w dniu zaginięcia 27-latek wrócił do domu ze szpitala psychiatrycznego w Morawicy. Nie było wiadomo, jakie były jego zamiary wobec ojca. Obu zaginionych szukano m.in. przy użyciu psów tropiących, drona i śmigłowca.

Świętokrzyskie. Ciało 51-latka zostanie poddane sekcji. Jego syn został zatrzymany

Jak informuje Onet, sprawa zakończyła się tragedią. Ciało 51-letniego mężczyzny znaleziono w leśnym zagajniku w gminie Kije w powiecie pińczowskim. Zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji, która wyjaśni, co było przyczyną śmierci 51-latka. Jego syn został zatrzymany. Policja schwytała go przed godziną 10 na rynku w Jędrzejowie. 

Więcej o: