Śmierć 43-latki w hotelu w Karpaczu. Policja zatrzymała mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo

Policja zatrzymała 43-letniego mężczyznę, który mógł mieć związek ze śmiercią 43-letniej kobiety w hotelu w Karpaczu. Ciało kobiety miało zostać znalezione na hotelowym balkonie w sobotnią noc. Funkcjonariusze nie udzielają na razie informacji dotyczących okoliczności śmierci kobiety. W przyszłym tygodniu ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok.

Informację o zatrzymaniu 43-latka, który mógł mieć związek z zabójstwem kobiety w jednym z hoteli w Karpaczu, potwierdziła w rozmowie z Gazeta.pl podinsp. Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Wiadomo, że mężczyzna jest Polakiem.

Zobacz także: Jak pomóc osobie, która się dławi?

Zobacz wideo

Karpacz. Śmierć 43-letniej kobiety

- Nie udzielamy szczegółowych informacji na temat tego zatrzymania, mogę jedynie potwierdzić, że na terenie innego województwa został zatrzymany mężczyzna podejrzewany o to przestępstwo. Będą z nim wykonywane czynności procesowe - mówi podinsp. Edyta Bagrowska.

Ciało 43-letniej kobiety znaleziono w hotelu w Karpaczu w sobotę w nocy. Według informacji RMF FM, miało znajdować się na balkonie. W przyszłym tygodniu ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok.

Więcej o: