Atak nożownika w Miastku. 19-latek ugodził w szyję 38-letniego mężczyznę

Do ataku z użyciem noża doszło w sobotę wieczorem na ulicy Miastka (woj. pomorskie). 19-letni sprawca jest w rękach policji. Pomimo obrażeń szyi życiu ofiary nie zagraża niebezpieczeństwo.

Groźne zdarzenie miało miejsce w centrum Miastka około godziny 20 - podaje lokalny serwis miastko24.pl. 19-letni mężczyzna po sprzeczce zaatakował nożem 38-latka. Według serwisu to młodszy z nich miał "zaczepić" 38-latka, który szedł chodnikiem z żoną. 

Wywiązała się szarpanina, w trakcie której 19-latek wyjął nóż i ugodził nim drugiego mężczyznę. Jak informuje kontakt24.tvn24.pl, policja potwierdza, że doszło to takiego zdarzenia. 19-latek został zatrzymany, zaś ugodzonego nożem mężczyznę zabrano do szpitala. Wg nieoficjalnych informacji jego życiu nie zagraża nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Zatrzymany mężczyzna w miał w organizmie niecały promil alkoholu. Policja wstępnie kwalifikuje czyn jako usiłowanie zabójstwa. Miastko24.pl podaje, że zatrzymany mężczyzna już wcześniej usłyszał wyrok za podobny czyn. 

Więcej o: