Tragiczny wypadek pod Lubinem. Nie żyje młoda kobieta w ciąży

W województwie dolnośląskim doszło do tragicznego wypadku. Samochód osobowy wypadł z drogi, a następnie zderzył się z drzewem. Niestety ratownikom nie udało się uratować pasażerki, którą była młoda kobieta w ciąży.
Zobacz wideo

Jak podaje portal lubin.pl do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej numer 323 z Lubina do Rynarcic w województwie dolnośląskim. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że kierujący stracił panowanie nad pojazdem.

Tragiczny wypadek na Dolnym Śląsku. W wypadku zginęła 34-letnia kobieta w ciąży

Następnie osobówka zjechała na przeciwległy pas ruchu, wypadła z drogi i uderzyła w przydrożne drzewo. Do wypadku wezwani zostali strażacy, którzy musieli użyć specjalistycznego sprzętu, by wyciągnąć poszkodowanych.

Niestety mimo reanimacji nie udało się uratować 34-letniej kobiety w ciąży, która podróżowała jako pasażer. Kierujący osobówką 23-letni mężczyzna z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala w Lubinie.

Jak informuje wrocławska "Gazeta Wyborcza", wyjaśnianiem okoliczności wypadku zajmuje się policja pod nadzorem prokuratury.

Więcej o:
Komentarze (41)
Tragiczny wypadek pod Lubinem. Nie żyje młoda kobieta w ciąży
Zaloguj się
 • xynat

  Oceniono 17 razy 15

  Ostatnimi dniami w Dolnośląskim pada i na drogach jest ślisko. Ale co tam na blacie musi być nie mniej niż 120. Deszcz -> 120 km/h. Śnieg 120. Gołoledź 120. Teren zabudowany 120. A ja ktoś czasem wspomni o podwyższeniu mandatów albo wydłużeniu okresu odebrania prawa jazdy to wielki rwetes, że to zamach na wolność kierowcy i skok na kasę.

 • cy.nick

  Oceniono 15 razy 13

  Brakowało mi zdecydowanie marki samochodu. Założyłem, że w tym wieku Król Szos może jeździć tylko bmw.
  Sprawdziłem na innym portalu.
  Tak, to był bmw.

 • sprzedam_sie

  Oceniono 15 razy 13

  Kolejny, co to z nalepka "Lubie Zaperlalac" jezdzi szybko, ale bezpiecznie.
  Ups... nie tym razem.

 • zimmel

  Oceniono 8 razy 8

  Młodość i brawura,bezmyślność.A mógł jechać górnym wiaduktem tam jest droga szybkiego ruchu.

 • elasp

  Oceniono 15 razy 7

  Przepraszam, co właściwie stoi na przeszkodzie, aby podwyższyć taryfikator mandatów np. o jeden rząd wielkości, tak aby np. zamiast mandatu za 500 zł wystawiano mandat za 5000 zł? Myślę, że sytuacja na drogach uspokoi się od razu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX