Szczecin: Wszedł do restauracji i ukradł datki na chore dziecko. Właściciele szukają sprawcy

Do restauracji SteakHouse EVIL na al. Wojska Polskiego w Szczecinie włamał się młody mężczyzna. Jego łupem padła m.in. kasetka z gotówką. Właściciele obiektu prosząc o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy. Opublikowali zdjecia z monitoringu.

Do włamania w restauracji SteakHouse EVIL w Szczecinie doszło w poniedziałek 11 listopada około godziny 7:30. Młody mężczyzna zdemontował okno w budynku, a następnie wszedł przez nie do środka i ukradł kasetkę z pieniędzmi oraz puszkę, która stała na barze, a do której goście restauracji wrzucali datki na chore dziecko. 

Kradzież w restauracji w Szczecinie. "To poniżej ludzkiej godności"

Sprawą zajmuje się policja, ale właściciele restauracji postanowili, że nie będą bierni - opublikowali na Facebooku zdjęcia z monitoringu, które pokazują sylwetkę złodzieja i poprosili mieszkańców Szczecina o pomoc w zidentyfikowaniu sprawcy.

"Wiele spraw można zrozumieć ale okradanie chorego dziecka? Jest to poniżej ludzkiej godności ...przykro nam i jako restauracja i Marka Evil, postaramy się zwrócić zagrabione przez tego osobnika pieniądze" - czytamy we wpisie okradzionej restauracji.

Ze względu na przepisy właściciele restauracji nie mogą opublikować zdjęć, na których widać twarz sprawcy. Z tego powodu upublicznili te, na których widać jego sylwetkę i ubiór. 

"Szukamy też świadków którzy mogli by widzieć tego g....jak idzie z kasetą pod pachą lub jak się kręci pod lokalem. Pomóżcie znaleźć tego typa" - proszą restauratorzy. 

Więcej o: