Ciała dwóch obywateli Ukrainy znaleziono w beztlenowej chłodni na owoce

Ciała dwóch mężczyzn narodowości ukraińskiej w wieku 28 i 46 lat znaleziono w beztlenowej chłodni w Sadkowicach w województwie łódzkim. Pomimo natychmiastowej interwencji służb, na ratunek było już za późno. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

10 listopada 2019 roku około godziny 11:15 dyżurny komendy policji w Rawie Mazowieckiej otrzymał informację o niepokojących odkryciu. Właściciel chłodni w miejscowości Sadkowice znalazł dwóch mężczyzn leżących w komorze chłodniczej w przechowalni do przetrzymywania owoców. Na miejsce przyjechali strażacy, którzy wydobyli ciała z chłodni. Zaraz po nich na miejsce dotarła policja.

O sprawie poinformowano Ambasadę Ukrainy

Przybyły na miejsce lekarz pogotowia stwierdził, że obaj mężczyźni nie żyją. Jak później ustalili policjanci byli to dwaj obywatele Ukrainy w wieku 28 i 46 lat. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przesłuchali świadków, wykonali oględziny oraz poinformowali o zdarzeniu również Ambasadę Ukrainy w Warszawie. Śledztwo prowadzi Prokuratora Rejonowa w Rawie Mazowieckiej.

>>> Z czego wynika masowa imigracja pracowników w Ukrainy do Polski? Dowiedz się więcej:

Zobacz wideo
Więcej o: