Pogoda na dziś - wtorek 12 listopada. Deszcz pojawi się na zachodzie kraju

Pogoda na dziś - wtorek 12 listopada. Meteorolodzy przewidują na dziś sporo rozpogodzeń zwłaszcza w północnej i wschodniej Polsce. Na zachodzie z kolei zapowiadane są opady deszczu.
Zobacz wideo

Dziś najniższa temperatura, ale też najbardziej słoneczny dzień, czeka mieszkańców północnej Polski. Na południu będzie najcieplej, ale też najbardziej pochmurno.

Temperatura. Dziś od 8 do 13 stopni

We wtorek najniższa temperatura prognozowana jest w województwie zachodniopomorskim i lubuskim, gdzie ma być 8 stopni. Dwa stopnie więcej pokażą termometry w Gdańsku, Olsztynie i Białymstoku. Najcieplejszy dzień czeka mieszkańców województwa podkarpackiego, małopolskiego i opolskiego, gdzie będzie 13 stopni. W Katowicach, Wrocławiu, Kielcach, Łodzi i Lublinie synoptycy zapowiadają 12 stopni. W pozostałych regionach przewidywanych jest 11 stopni.

Pogoda na dziś - wtorek 12 listopada.Pogoda na dziś - wtorek 12 listopada. gazeta.pl

Opady. Deszcz jedynie na zachodzie kraju

Według prognoz na duże rozpogodzenia mogą liczyć mieszkańcy północnej i wschodniej Polski. Niemal bezchmurne niebo przewidywane jest w województwach pomorskim i kujawsko-pomorskim. W pozostałych regionach może być więcej chmur zwłaszcza w drugiej części dnia. Dodatkowo deszcz zapowiadany jest w województwach zachodniopomorskim, wielkopolskim, lubuskim, dolnośląskim i opolskim. Wiatr na ogół słaby.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o: