Łódź. Pijany 31-latek wjechał w przystanek, miał 2 promile [Utrudnienia w ruchu]

Około godziny szóstej rano, pijany kierowca wjechał w przystanek tramwajowy w centrum Łodzi. Na szczęście na miejscu nikogo nie było.
Zobacz wideo

Jak informuje "Wyborcza", do wypadku doszło w piątek 8 listopada około godziny szóstej rano. Wtedy też kierowca osobówki wjechał w przystanek tramwajowy znajdujący się przy skrzyżowaniu ulic Zachodniej i Lutomierskiej w centrum Łodzi.

Pijany kierowca wjechał w przystanek tramwajowy w Łodzi

W wypadku nikt nie ucierpiał, ponieważ na przystanku nie czekał żaden pasażer. Jak się okazało, 31-letni mężczyzna był pod wpływem alkoholu - miał 2 promile alkoholu w organizmie.

Wiata przystankowa jest całkowicie zniszczona. Na miejscu nadal pracują służby porządkowe i policja. Całkowicie wyłączony z ruchu jest odcinek między ulicą Lutomierską a Limanowskiego. Policja kieruje samochody na objazdy w kierunku Placu Kościelnego.

W związku z wypadkiem trzeba liczyć się z utrudnieniami w kursowaniu komunikacji miejskiej. Objazdem kierowane są linie tramwajowe numer 2, 3 i 11AB od węzła Zachodnia/Legionów przez ulicę Legionów, plac Wolności, Nowomiejską, Zgierską do Limanowskiego. Zmiana trasy dotyczy także autobusów linii 65AG, 73 i 79 do węzła Zachodnia/Lutomierska przez Lutomierską, Zgierską i Limanowskiego.

Więcej o: