Pogoda na dziś - poniedziałek 11 listopada. Czeka nas słoneczny, ale chłodny dzień

Pogoda na dziś - poniedziałek 11 listopada. Pogoda na Święto Niepodległości w całej Polsce będzie dopisywać. Chociaż ma być chłodniej, to będzie bardzo słonecznie i bezdeszczowo.
Zobacz wideo

Meteorolodzy zapowiadają na dziś bardzo słoneczną pogodę. W całej Polsce przewidywane są duże rozpogodzenia i brak jakichkolwiek opadów.

Temperatura. Dziś w najcieplejszym regionie jedynie 11 stopni

W poniedziałek najniższa temperatura prognozowana jest w województwach kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, lubuskim i łódzkim, gdzie ma być maksymalnie 7 stopni. Jeden stopień więcej pokażą termometry w Gdańsku, Olsztynie, Białymstoku, Warszawie i Szczecinie. Najcieplejszy dzień czeka mieszkańców Rzeszowa, gdzie będzie 11 stopni oraz Lublina, Krakowa, Katowic i Opola, gdzie będzie około 10 stopni. W pozostałych regionach synoptycy przewidują 9 stopni.

Pogoda na dziś - poniedziałek 11 listopada.Pogoda na dziś - poniedziałek 11 listopada. gazeta.pl

Opady. Meteorolodzy zapowiadają słoneczny dzień

Nad ranem umiarkowane zachmurzenie może pojawiać się w południowych i wschodnich regionach, a zwłaszcza w województwach warmińsko-mazurskim, podlaskim, mazowieckim, lubelskim, świętokrzyskim, podkarpackim, małopolskim i śląskim. W drugiej części dnia przewidywane są jednak duże rozpogodzenia. Według wstępnych prognoz w żadnym regionie w kraju nie będzie padać.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: pogoda.gazeta.pl.

Więcej o: